В яких МФО можна оформити кредит через «Дію»

Одним із слоганів, на яких Володимир Зеленський вів свою передвиборчу президентську кампанію, була діджиталізація суспільства. Сказано зроблено. Після того, як українці обрали своїм шостим президентом Володимира Зеленського, незабаром було розроблено та запущено систему документообігу Дія, яка в електронному вигляді зберігає документи клієнта. Відтепер немає необхідності носити паперові оригінали, всі документи можна надавати на екрані смартфона.

Деякі кредитно-фінансові організації розпочали роботу через додаток Дія. Наприклад, подавати заявку на кредит онлайн у деяких мікрофінансових організаціях можна через систему Дія, без надання сканів оригіналів документів та зайвих перевірок (Мілоан, ССлоан, Mistercash).

Як пройти ідентифікацію через програму Дія

Для того, щоб отримати онлайн кредит у МФО, необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код. Оформити кредит у МФО можна у будь-який час доби. Весь процес оформлення доступний у віддаленому режимі онлайн.

Деякі мікрофінансові організації надають перший кредит під 0,01%. Використання програми Дія значно спростило та прискорило процедуру верифікації позичальників, оскільки немає потреби фотографувати чи сканувати документи, у додатку вони вже зберігаються в електронному вигляді. Клієнт лише підтверджує свою особу через систему Дія, значно спрощуючи та прискорюючи процес оформлення заявки та збільшуючи рівень захищеності своїх особистих даних.

Для того, щоб мати можливість проходити реєстрацію через систему Дія, програма має бути встановлена на мобільному пристрої позичальника, а в самому додатку паспорт має бути зареєстрований у вигляді ID-картки. Усі дані через додаток Дія передаються у зашифрованому вигляді, що суттєво підвищує захист персональних даних.

Використовуючи систему Дія, позичальник має можливість отримати кредит у віддаленому режимі, навіть якщо з ним немає оригіналів документів, що підтверджують його особу. Підтвердивши свою особу через програму Дія, позичальник отримає кредит протягом кількох хвилин у будь-якому місці, де є доступ до Інтернету.

Заходи безпеки

Використовуючи програму Дія, необхідно дотримуватись певних заходів безпеки. У жодному разі не зберігати у відкритому вигляді та не надавати іншим особам дані для доступу до системи Дія. Бажано прив’язати СІМ-картку свого телефону до паспорта, щоб унеможливити віддалену заміну. Паролі доступу слід періодично змінювати, вони мають бути складними, складатися з букв, цифр, спеціальних символів. У жодному разі не слід зберігати паролі в браузері, їх потрібно завжди вводити вручну.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: