10 секретів ефективної реклами!

ефективна реклама

Ти знаєш про свій продукт все-все? Якщо ні – скоріше берись за вивчення. Розберися, як твій товар доходить до споживача і чому його купують. Так ти зможеш краще донести цінність і вибрати правильний рекламний хід.

10 основ, як робити ефективну рекламу

1. Зроби клієнта другом

Познайомся зі своїм клієнтом – дізнайся, хто він, що він любить, чим цікавиться, чого хоче і чому купує. Коли зрозумієш свою аудиторію і її бажання, зрозумієш і все інше.

“Ваші найнещасніші клієнти – це ваше найголовніше джерело для вивчення.” – Білл Гейтс

2. Будь унікальним

Ти – унікальний. І твій продукт теж унікальний. Про це потрібно говорити. Особливо в рекламі. Сформулюй свою УТП – унікальну торгову пропозицію. Покажи, чим твій продукт краще, корисніше, модніше, крутіше, вигідніше, ніж у конкурентів. А якщо цього немає, то раджу придумати, написати і використовувати.

3. Запам’ятовуйся результатом

Результат від використання твого продукту повинен чітко зафіксуватися в пам’яті потенційного клієнта. Роби акценти на вигодах. Пиши і говори про результат різними словами і під різним кутом. При цьому уникай спаму.

4. Захоплюй увагу

Кращий спосіб виділитися серед конкурентів – здивувати клієнта. Це завдання під силу креативній та вірусній рекламі. Не бійся бути оригінальним, смішним, екстраординарним. Навіть в звичайному житті такі речі захоплюють увагу, а в рекламі тим більше.

“Робимо зуби швидко і якісно. Гарантія довічна. Обмін не пропонувати :)”

5. Продавай диво

Знаєш, що ти насправді продаєш? Далеко не товар. Ти продаєш вирішення проблеми клієнта, практично даруєш користь. Купуючи, наприклад, диван, людина одержує не деревину, обтягнуту тканиною, а комфорт. Навчися продавати саме те, що людина хоче отримати від твого продукту.

“Реальна цінність – це зовсім не та цінність, якою володіє сам по собі твій товар або послуга, а цінність, якою він наділений у свідомості клієнта.” – Білл Бішоп

6. Міняй заголовки

Правильні заголовки – 90% успіху реклами. Текст, що працює 24 години на добу. Роби потужні заголовки. Конкретизуйте підзаголовки. Перевіряй, експериментуй і міняй. Шукай ті слова, які працюють.

“В середньому, заголовок читають в п’ять разів частіше, ніж текст. Більшість людей, як відомо, читають тільки заголовки. Звідси випливає, що якщо ви не заявили про товар в заголовку, ви втратили 80% своїх грошей.” – Дейвід Огілві

7. Використовуй олдскульні техніки

Старі добрі маркетингові техніки завжди працювали і працюватимуть. Вивчай китів реклами. Одна з найпопулярніших схем – AIDA. Суть проста: привернути увагу, зацікавити, викликати бажання, закликати до конкретної дії.

8. Роби оффер

Оффер – це така пропозиція, від якого просто неможливо відмовитися. Будь-який оффер повинен закінчуватися закликом до дії. Якщо ти не скажеш своєму клієнтові, що він повинен зробити, швидше за все, він сам не здогадається. Не соромся – прямо приклич читача до конкретної дії.

9. Давай бонуси

Використовуй бонуси, подарунки, солодкі пропозиції, знижки, акції – це відмінно працює в рекламі. Став обмеження за часом (дедлайни) – це підсилює попит і мотивацію купити продукт саме зараз.

10. Збирай відгуки

Люди вірять тому, що говорять інші. Тому завжди проси відгуки. Це в рази підвищить довіру до твого продукту. Якщо немає відгуків – попроси знайомих сказати свою думку. Особливо сильну довіру викликають відгуки авторитетних людей. Подумай про те, як отримати і їх думку теж.

“Люди купують довіру перш, ніж вони куплять товари.” – Марк Стівенс

Коли ти почнеш застосовувати всі ці фішки в своїй рекламі, то помітиш як збільшиться інтерес до твого продукту. Приділи достатньо часу для аналізу і впровадження нових знань, щоб продавати по-справжньому ефективно.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: