3 основних способи використання блокчейн в бізнесі.

блокчейн в бізнесі

Технологія блокчейн все більше проникає в бізнес, з’являється все більше додатків націлених на бізнес аудиторію, в яких використовується ця технологія. Через складність процесів в застарілих системах і відносну простоту технології блокчейн для отримання тих же результатів, компанії все охочіше переходять на нову технологію.


Блокчейн для договорів

Завдяки використанню технології розумних контрактів, процедура складання, узгодження і ратифікації договорів в B2B ніші, яка раніше займала кілька днів мінімум, тепер відбувається мало не в реальному часі. Розумні контракти дозволяють підприємствам взаємодіяти, розміщувати і виконувати замовлення і навіть здійснювати платежі за фактом доставки використовуючи всього лише одну технологію, для якої досить доступу до Інтернет.

Зрозуміло, зростання розумних контрактів привело до величезного попиту на програмістів, що володіють технологією блокчейн. Для того щоб вирішити цю проблему багато компаній вже розробляють системи, які пропонують всі переваги розумних контрактів як пакетні рішення, для використання яких не потрібно володіти серйозною технологічної експертизою.

Блокчейн для підвищення ефективності

Основою технології блокчейн є принцип прозорості. Цей принцип – прозорість розподіленого реєстру – виводить компанії які використовують його на новий рівень ефективності.

Прозорість усуває необхідність у створенні системи стримувань і противаг в бізнесі і знижує витрати. Повна прозорість (з вбудованою безпекою технології блокчейн) ефективно бореться з корупцією всередині бізнесу.

Блокчейн для платежів

Платіжні платформи для сегмента B2B це часто громіздкі системи, в яких як правило не один учасник, а будь-яка процедура займає кілька днів. Однак, використовуючи технологію блокчейн компанії можуть здійснювати платежі максимально швидко і комфортно, але дотримуючись при цьому всіх юридичних вимог.

Блокчейн можна використовувати для розрахунків і платежів … Таким чином, процес KYC між клієнтами та підприємствами може бути поліпшений в рази, що, в свою чергу може забезпечити швидкі інвестиції в випадках особливо чутливих до часу і при цьому міжнародні кордони не будуть перешкодою.

Перехід до технології блокчейн, безсумнівно, буде важким. Однак, переваги, які надає ця технологія – просто приголомшливі.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: