5 причин завести сайт для бізнесу.

сайт для бізнесу

Чи можете ви собі уявити, що при сучасному розвитку технологій, близько 40% власників малого бізнесу не використовують соціальні медіа, тому що не можуть собі уявити всього масштабу можливої ??користі від підприємства. Чи варто говорити про те, що якщо підприємець не користується безкоштовними можливостями для просування бізнесу, то про те, щоб створити власний сайт думає ще менше людей. Адже в нього потрібно буде влити певну кількість грошових коштів. А тим часом саме власний інтернет-ресурс вкрай необхідний для підвищення рівня продажів і розвитку компанії в цілому.


Так, існують підприємства, які феноменально працюють оффлайн. Але між тим чи замислювалися ви, наскільки підвищився б їх оборот, якби вони підключили до продажу ще й власний добре продуманий сайт, здатний залучати потенційних клієнтів і доводити їх до етапу придбання товару або послуги?

Ось лише деякі з тих переваг, які можна отримати разом з веб-ресурсом, заточеним під ведення бізнесу.

1. Вихід із тіні

Завівши власний веб-сайт, ви перестанете бути невидимим для тих людей, які шукають ваші товари або послуги за допомогою інтернету. Ви здивуєтеся, які тільки речі люди намагаються знайти в мережі, від шурупів потрібного розміру до кишок для приготування домашньої ковбаси! Так що не потрібно думати, що ваш товар “неформат” і його можна збути тільки на ринку. Свій покупець знайдеться для кожного. У 2017 році ви просто не можете дозволити собі бути невидимими.

2. Контроль рейтингу

Сам по собі факт створення сайту не може бути самоціллю. Сайт повинен приносити дохід, приводити зацікавлених користувачів, які б здійснювали грошове вкладення в ваш бізнес і в ідеалі перетворювалися з разових покупців на постійних клієнтів.

У звичайному житті, особливо за умови роздрібної торгівлі, вам важко буде стежити за такими людьми і пропонувати кожному з них відповідні умови, але в цифровому світі все набагато простіше. Оптимізувавши свій ресурс на підставі популярних пошукових запитів, проаналізувавши інформацію з аналітики, зробивши певні висновки і скорегувавши рекламну кампанію в інтернеті ви зможете отримати не просто ще одного клієнта, але цільового клієнта, зацікавленого саме в вашому бізнесі.

3. Ще один інструмент продажів

Навіть якщо у вас ларьок на ринку або ви орендуєте невеликий майданчик в торговому центрі, ваш власний сайт – ще один інструмент продажів, який дозволяє вирішувати проблеми ваших клієнтів, давати їм інформацію для прийняття рішень і створювати переконливі заклики до дії.

Звичайно, ви можете продовжувати розміщувати рекламу в жовтих сторінках, користуватися сарафанним радіо, друкувати зовнішню рекламу і навіть замовляти її на тв, але мати при цьому власний сайт ніколи не завадить. Це дешевше, це довговічніше, це перспективніше, простіше, а іноді і дієвіше, ніж традиційні види реклами.

Адже крім інформації про ваше існування, там можна надавати детальну інформацію про товари, послуги, поточні акції, умовах здійснення угод, розповісти про себе з метою викликати довіру і багато іншого, що не вміститься в друкованому варіанті і вже точно не буде сказано в короткому відеоролику . Сайт дозволить спілкуватися з клієнтом на більш особистому рівні і допоможе зміцнити довіру до вашого бренду.

4. Побудова бренду

До речі про бренд. Далеко не завжди потрібен власний сайт, щоб знайти свою аудиторію. Іноді це легше зробити за допомогою поштових розсилок, друкованих оголошень і різних промо-акцій. Проте, сьогодні сайт – важливий фактор, на який клієнти звертають увагу при знайомстві з вашим бізнесом і прийняттям рішення про здійснення покупки.

Клієнти хочуть знати, що компанія досить стабільна, що вона існувала вчора і у неї є запас міцності продовжувати свою діяльність через деякий час. Створюючи власний сайт, ви заявляєте про те, що вам нема чого приховувати, що ви не тільки ділитесь інформацією про себе, а й своїми знаннями про товари і бізнес.

5. Адресна книга

Навіть якщо ви не особливо сильні в інтернеті, то електронна пошта у вас напевно є. І вона використовується за призначенням для зв’язку з клієнтами, щоб тримати їх у курсі новин вашого бізнесу. Наявність веб-сайту дозволяє не тільки краще організувати цей зворотний зв’язок, але так само отримати нові контакти завдяки корисній інформації на ресурсі, кількість і якість якої буде більше після реєстрації.

Створіть сайт, якому користувачі будуть довіряти, а потім використовуйте його для поповнення своєї адресної книги. Поряд безпосередньо з веб-сайтом цей список стане одним з найсильніших інструментів продажів.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: