5 принципів для стратегії в продажах!

принципи продаж

Світ продажів є конкурентоспроможним, і іноді вам необхідно боротися за золоту медаль.


Однією з найбільш важливих цілей будь-якого бізнесу є розробка стратегії продажів, яка допомагає отримати більше доходу. Проте, успіх в цій області не приходить легко.

Якщо ви виявили, що ваш бізнес знаходиться в скрутному становищі, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб змінити ситуацію. Ось поради, які допоможуть вам розробити стратегію для збільшення продажів.

1. Розвивайте почуття терміновості

Клієнт або покупець, якому ви намагаєтеся продати щось, повинні відчувати себе, як ніби вони упустять щось особливе, якщо не вирішать зробити покупку сьогодні. Що допоможе створити таку атмосферу? Наприклад, спеціальна ціна протягом обмеженого часу.

2. Говоріть менше

Одна з помилок, яку багато людей продовжують робити, це – занадто багато говорять, коли намагаються зробити продажу. Це особливо вірно по відношенню до людей, які тільки почали працювати в цьому бізнесі. Краще створюйте переконливі промови з мінімальною кількістю слів.

Уникаючи балаканини, ви покажете, що ви не продавець, який застосовує тиск. Так у клієнта буде час познайомитися з вашим продуктом або послугою, а не відволікатися на те, щоб слухати, що ви повинні сказати. Пам’ятайте, якщо ви будете продовжувати говорити після того, як представили товар, швидше за все, будете говорити вже не в свою користь.

3. Знайте ваш товар

У вашого клієнта, ймовірно, буде чимало запитань про продукт, і ви повинні переконатися, що у вас є відповіді на них. Якщо ви не знайомі досить добре з продуктом, це може змусити клієнта засумніватися в покупці.

Будучи обізнаними, ви найімовірніше здійсните продаж. Крім того, коли питання приходять по електронній пошті, в смс або соціальних мережах, вам краще відповісти так швидко, як це можливо. Це підвищить шанс здійснити продаж.

4. Навчіться долати будь-які заперечення

У продажі, головною перешкодою, яку ви повинні подолати, є заперечення, які утримують клієнтів від покупки, а вас від продажу. Ви повинні вивчити всі варіанти роботи з запереченнями.

5. Запитайте в останній раз

Поки покупець приймає рішення про покупку, ви повинні залишатися з ним. Якщо ви залишите покупця одного в процесі роздумів, він може засумніватися в продукті. Краще продовжити обговорення товару, щоб ви могли ще раз запитати про покупку.

Ці поради поліпшать ваші шанси в продажах. Їх впровадження в вашу бізнес-стратегію допоможе мати більш високий показник в продажах, який, в кінцевому підсумку, підвищить доходи вашої компанії.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: