6 секретів успішних продажів!

sekreti-prodazhiv

Успішну торгівлю можна прирівняти до справжнього мистецтва. Адже для хороших продажів застосовують спеціальні методи, які впливають на підсвідомість і змушують нас розлучатися з грошима заради не завжди потрібних покупок.


У чому ж полягають секрети успішних продажів?

В першу чергу, це хороша музика. Саме вона робить процес розставання з грошима не таким болісним. Повільна і красива мелодія підсвідомо змусить покупців задуматися, не поспішаючи розглянути асортимент і, відповідно, зробити більше покупок.

Ні для кого не секрет, що приємні запахи також благотворно впливають на продаж. Приємні і розслаблюючі аромати сприяють залученню клієнтів. Якщо ви продаєте свіжу випічку власного виробництва, вам слід розставити прилавки з багетами і булочками по периметру всього магазину так, щоб у всіх точках витав запах випічки.

Магія кольору – це окрема розмова. Напевно, ви і самі не раз ловилися на вудку підприємливих виробників, віддаючи перевагу печиву в червоній коробці, в той час як печиво в синій упаковці вам було не до душі. А по правді кажучи, це було одне й те саме печиво, просто в різних упаковках.

Для досягнення успішного продажу слід вибирати вигідне місце – тобто ту полицю, де товар буде розміщуватися на рівні очей. Ще можна розташовувати поруч ті товари, які між собою добре поєднуються.

Ще один секрет – це психологічний прийом, завдяки якій ціна товару візуально сприймається як найбільш вигідна. Чого тільки вартий відомий прийом “4 речі за 100 замість 1 по 25”.

І остання хитрість – це сучасні ТРЦ. Адже це справжній рай для жителів великих міст – тут можна знайти заняття для кожного члена сім’ї. В принципі, саме ТРЦ і впливають на бажання витратити максимально багато коштів: повести дитину в дитячу кімнату, посидіти за чашкою чаю в кафе або відправитися на шопінг.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: