Бренд і брендинг!

Branding

Якщо ви всерйоз вирішили створити велику торговельну компанію, націлену на отримання стабільного доходу, тоді необхідно ще на стадії планування і розробки зайнятися політикою і концепцією проекту.


Бренд і брендинг

Бренд і брендинг – комплекс заходів, пов’язаних з підвищенням успіху і престижу компанії. Для того щоб розібратися в двох цих поняттях, давайте подивимося, в яких ситуаціях і за яких обставин кожен з них працює.

Отже, брендинг використовують на стадії введення товару на ринок. На даному етапі вашої компанії необхідно придумати емблему, назву, слоган або девіз. Як це зробити? Перш за все, необхідно провести комплекс досліджень, спрямованих на цільову аудиторію.

Основна мета даних дослідження – виявити основні переваги і побажання кожного потенційного клієнта, визначити, на що вони звертають увагу в першу чергу. Все це в підсумку допоможе виявити сильні риси у продукції, на які і потрібно буде зробити основний упор. Після цього настає черга підготовки основної стратегії і концепції компанії. Бажано, щоб їх було кілька, адже далеко не кожна з першого разу може «вистрілити».

Якщо ж говорити про ребрендинг, то він допомагає повернути популярність і затребуваність починаючому застарівати і згасати бренду. Досить часто відбувається так, що навіть дуже сильний і стабільний бренд починає здавати свої лідируючі позиції. А все тому, що ринок постійно змінюється, змінюються і переваги цільової аудиторії, які необхідно враховувати. Ребрендинг не має на увазі під собою позбавлення від старої концепції та атрибутики, це всього лише адаптація бренду під мінливі умови навколишньої дійсності. Можливо, досить урізноманітнити асортимент продукції, ввести щось нове або запропонувати потенційним покупцям те, чого вони давно вже чекають.

Безумовно, брендингом повинні займатися справжні професіонали. Таким чином, будь-який підприємець може абсолютно спокійно віддати в руки фахівців розробку концепції свого проекту і бути абсолютно впевненим в запаморочливий успіх.

При цьому важливо, що компанія, яка візьме на себе подібні зобов’язання, не тільки попрацювала над брендом, а й постійно моніторила його успіх, популярність і, відповідно, прибутковість. Адже тільки таким чином вдасться завжди підтримувати актуальність його на ринку і забезпечити популярність серед цільової аудиторії.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: