? Ефективні способи збільшення доходу в бізнесі

Ефективні способи збільшення доходу в бізнесі

Безумовно, головне завдання бізнесу – приносити прибуток. А як зробити так, щоб прибуток збільшувався, кількість клієнтів (задоволених!) постійно росло – словом, ваш бізнес розвивався і процвітав?

Ви думаєте, що для цього потрібно вкласти кругленьку суму в рекламу? Зовсім необов’язково!


1. Знизити собівартість

Почнемо з найпростішого – зниження собівартості товару або послуги. Спробуйте пошукати постачальника трохи дешевше. Або домовитися про постійні знижки.

Але будьте уважні – такий крок не повинен відбитися на якості твого продукту, інакше Ви ризикуєте розчарувати клієнта.

2. Оптимізуйте процес

Оптимізуйте процес роботи – продажу, закупівлі сировини, надання послуги тощо. Ваше завдання – уважно проаналізувати, який процес у Вашому бізнесі займає найбільшу кількість часу і грошей – і скоротити і те, і інше. Автоматизація рутинних справ творить справжні дива, а точніше – звільняє час! Так Ви зможете прийняти набагато більше клієнтів, і відповідно, заробити більше.

3. Зменшення кількість зі збереженням ціни

Подивіться уважно на етикетки товарів, які купуєте регулярно – пляшка молока, пральний порошок, пачка соку – і Ви побачите, що вказана на них кількість зовсім не «кругла» – не 1 л або 1 кг, а 930 Згадайте, якийсь час назад на цій же упаковці було вказано рівно 1 л! Саме так виробник економлять витрати на сировину, тим самим знижуючи собівартість продукції.

Головне в цьому правилі – зменшувати трохи, щоб у покупця не залишилося відчуття обману.

4. Продажі з “хвостиком”

Це як у Макдональдзі – “кетчуп до картоплі потрібен?”. Іншими словами – подумайте, який товар відмінно підійде до Вашої основної пропозиції в комплекті?

Так Ви зможете збільшити середній чек своїх продажів, позбавиш клієнта від зайвого головного болю – покупок в інших місцях.

5. Акція!

Чарівне слово, яке діє на нас як магніт. Ви думаєте, що Акція – це завжди зниження ціни? Не обов’язково!

Акції часто використовують як спосіб залучення потоку клієнтів, збільшення обороту, спосіб позбутися залишків і покладів товару, а також набрати попередні замовлення.

Спробуйте хоча б один з перерахованих способів – і ви побачите, як справа стрімко піде вгору!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: