Instagram для просування бізнесу.

instagram-dlya-prosuvannya-biznesu

Соціальні мережі в сучасному інформаційному просторі – найпотужніша платформа для реклами і просування, тому сьогодні ми поговоримо про те, як просувати бізнес в Instagram.


Instagram – це відносно молодий додаток для смартфонів, випущений в 2010 році. Він дозволяє відразу ж обробляти і викладати в інтернет фото, зроблені на камеру телефону. Детальніше описувати, що це таке, думаю, не має сенсу, оскільки Instagram з блискавичною швидкістю завойовує електронні гаджети всього світу. І навіть ті, у кого не встановлено цією програми, прекрасно знають, що це таке і «з чим його їдять».

Але, якщо зовсім недавно до Instagram ставилися як до несерйозної соцмережі, де користувачі діляться фотографіями їжі, котиків і себе коханих, відображених в туалетних дзеркалах, то сьогодні він перетворюється в ефективний інструмент для просування бізнесу.

Причин тому кілька – по-перше, в Instagram зареєстровані вже більше 100 мільйонів користувачів, а це гарантує велике охоплення потенційних клієнтів і покупців. По-друге, він постійно розвивається: зараз додаток можна пов’язати зі сторінкою ВКонтакте, одночасно викладаючи фото в двох соцмережах. А після придбання Instagram компанією Facebook їх акаунти здатні взаємно інтегруватися, що дає додаткові можливості. Але про це – пізніше.

Секрети просування бізнесу в instagram:

Ім’я облікового запису має обов’язково збігатися з назвою компанії або відображати суть головної пропозиції. Іноді воно зашифровано в самій назві фірми – наприклад, це стосується мобільних кав’ярень “Сoffee time”. Якщо ж ательє з пошиву одягу носить ліричний ім’я “Жозефіна”, то в назві потрібно прописати “Пошиття одягу на замовлення« Жозефіна”. Чимало бізнесменів роблять типову помилку – постять робочі фотографії з особистого облікового запису. Особливого ефекту це не дає, оскільки відвідувачі не ставляться серйозно до реклами такого роду.

Хештеги – це функція, що дозволяє переглядати фотографії з певною тематикою. Це дуже зручно, оскільки дозволяє користувачеві швидко знайти потрібне фото, а підприємцю – просунути свій товар в поле інтересів клієнтів. Хештегів не повинно бути мало, щоб охопити якомога більше цільової аудиторії, але багато теж не потрібно. А особливо варто уникати тактики «всього і побільше», коли деякі безпардонні ділки ставлять під фото десятки хештегів, пов’язаних і непов’язаних з продуктом. Це дратує потенційного клиента.

Графік постинга потрібно вибудовувати так, щоб користувачі весь час пам’ятали про компанію, але в той же час і не втомлювалися від надлишку фотографій. Не повинно бути і “нападів активності”, коли автор викладає 20 фото поспіль, а потім добу мовчить. Грамотне планування постинга – найважливіший елемент стратегії просування бізнесу в Instagram. Найкраще викладати одну фотографію раз на годину або дві години, забезпечуючи її анонсами наступних постів. Наприклад: “Залишайтеся з нами, скоро ви побачите фото нових надходжень”.

Відео – є в Instagramі така функція, тільки багато хто про це забуває. Правда, не варто нею зловживати. Відеоролики краще викладати не більше раза на добу в неробочий час – ввечері або вночі. На роботі люди в основному переглядають фото, а от удома вже мають можливість включити ролик.

Зворотній зв’язок дає клієнтові відчуття залученості, уваги від співробітників компанії. Навіть якщо співробітник тільки один, і це власник фірми. Обов’язково потрібно відповідати на питання в коментарях, пояснювати незрозумілі моменти, вступати в діалог з користувачами. Так вони розуміють, що бізнес активно працює. Важливо і звернення до співрозмовника по імені. Вживайте значок @ перед його нікнеймом, і автору коментаря прийде автоматичне оповіщення про відповідь.

Акції, знижки та промо-коди утримують клієнта на сторінці компанії і втягують в активну діяльність. У більшості фірм є акаунти у всіх можливих соціальних мережах. Щоб утримувати увагу до всіх сторінок, робіть акції окремо для кожної, що не дублювати одну і ту ж для ВКонтакті, Facebook і Instagram. Так користувачі кожної мережі знатимуть, що для них завжди знайдеться щось особливе.

Клієнтська реклама – безкоштовний і швидкий спосіб розповсюдити інформацію про вашу пропозицію серед великої кількості людей. “Сарафанне радіо” було, є і буде найефективнішим маркетинговим інструментом. Для цього створюються вірусні пости і відео, але один з кращих ходів – публікувати контент своїх клієнтів. Це може бути акція, де користувачі будуть фотографуватися з вашим продуктом, малювати про нього картинки, співати пісні, та й все що завгодно. Можна і просто розповідати про своїх передплатників, присвячуючи їм, наприклад, один пост в тиждень. Герой поста не втримається, щоб не поділитися новиною про себе з друзями – ось вам і безкоштовна реклама.

Фотографії свят і буднів вашої компанії роблять її ближче до клієнта, показують, що для нього працюють такі ж живі люди. Нехай в стрічці будуть не тільки фото товарів чи послуг, а й знімки офісу, робочого процесу, корпоративу, виїзду фірми на спеціалізовану виставку.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: