Інтернет-маркетинг.

Сьогодні інтернет-маркетинг є відмінною альтернативою дорогій традиційній рекламі. Завдяки цифровому світу, в якому ми живемо, можна розвивати бізнес в інтернеті без особливих матеріальних витрат.


Ось 5 ефективних стратегій онлайн-маркетингу, які допоможуть вам у розробці стартової програми.

1.Потурбуйтесь про наповнення

Якісне наповнення – важлива складова Інтернет-маркетингу. Важливо, щоб контент на сайті був оригінальним та корисним. Він повинен мати інформацію, спрямовану на певну цільову аудиторію. Звертайте увагу на заголовки тексту – вони повинні привернути увагу відвідувачів до сайту, а не відштовхувати їх. Пам’ятайте, що за статистикою 80% користувачів читають заголовки і тільки 20% читають інший текст.

2. Створення групи в соціальних мережах

Просовуйте свій сайт через соціальні мережі, створі в них групу або публічну сторінку. Ваші підписчики в соціальних мережах – Ваші потенційні Клієнти. Балуйте їх корисним та цікавим контентом, залучайте відвідувачів на сайт. Пам’ятайте, що кожна соціальна мережа має свою специфіку – використовуйте це з розумом.

3. Поліпшити пошукову оптимізацію

СЕО – невід’ємній елемент для просування вашої сторінки, а разом з ним і вашого бізнесу. Чим ефективніше пошукова оптимізація, тим більша вірогідності, що саме ваш сайт попал на перші рядки пошукових систем.

4. Зробити адаптивну версію сайту

Основний відсоток трафіку приходити із мобільних пристроїв та планшетів, тому так важливо враховувати адаптивний дизайн сайту. За даними опитування, проведеного компанією Google, майже 50% користувачів вважають, що компанія НЕ піклується про свій бізнес, якщо у неї немає адаптивного веб-сайту.

5. Використовувати візуальні ефекте

Візуальні ефект впливають на те, як людина сприймає інформацію. Візуалізована інформація на 80% збільшує шанс того, що людина читає текст до кінця. Так само, завдяки візуальним ефектам, інформація довше залишається в пам’яті. Використовуйте інфографіку – вона дозволяє надавати навіть величезні обсяги даних у простому та зрозумілому вигляді. Відео та малюнки також відмінний варіант візуалізації інформації.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: