Компенсація за невикористану відпустку! Заява на компенсацію невикористаної відпустки.

Компенсація за невикористану відпустку

Відповідно до ст. 2 Закону України “Про відпустки” (далі – Закон) право на відпустки забезпечується гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги) у випадках, передбачених цим Законом; забороною заміни відпустки грошовою компенсацією, крім випадків, передбачених ст. 24 цього Закону.


Згідно з ч. 4 ст. 24 Закону за бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути меншою ніж 24 календарних дні.

Тобто за бажанням працівника після використання ним за робочий рік, за який надається відпустка, не менше ніж 24 календарних дні щорічних відпусток (основної та додаткових) за решту днів невикористаних щорічних відпусток за цей самий робочий рік може бути виплачено грошову компенсацію.

Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину – інваліда з дитинства підгрупи А I групи (ст. 19 Закону), та додаткові відпустки у зв’язку з навчанням (ст. 15 Закону) не належать до щорічних відпусток, передбачених п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону, тому на них не поширюються наведені вище умови компенсації щорічних відпусток.

Лист Мінсоцполітики від 19.01.2017 р. N 132/0/101-17/284

Заява на компенсацію невикористаної відпустки

Директору
ТОВ “БУДПОСТАЧ”
Семко І. А.
менеджера з продажу
Черняховського Миколая Петровича

Заява
на компенсацію невикористаної відпустки

Прошу надати мені грошову компенсацію за невикористану щорічну відпустку тривалістю _ календарних днів за 2016 рік.

16.02.2017                                                                                                            Підпис/Черняховський М. П.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: