Крос-докінг.

Крос-докінг

Крос-докінг – рух товарів на відвантаження через склад, але без довготривалого зберігання. Це особлива логістична схема, що передбачає доставку товару від виробника споживачу, в рамках якої необхідно точно узгодити поставки за часом. Застосування логістичних схем крос-докінгу скорочує витрати на складське зберігання і сприяє здешевленню поставок.


Особливості крос-докінгу

Крос-докінг – це операції, що виконуються в рамках ланцюжка поставок, заснована на чіткому дотриманні часових рамок відвантаження і доставки товару. Завдання, що виконуються в рамках крос-докинг складу:

  • Доставка товару одержувачу точно в термін;
  • Скорочення тимчасового інтервалу між доставкою товару на склад і відправкою його одержувачу.

Крос-докінг послуги реалізуються в межах майданчиків, що належать виробнику, при цьому виробник отримує економію за рахунок:

– Відсутність необхідності утримувати парк вантажних автомобілів;

– Скорочення складських площ.

Дана система, що передбачає використання спеціальних комп’ютерних програм, дозволяє в найкоротші терміни розвантажити, розсортувати, перенаправити товари по пунктам доставки.

Крос-докінг застосовується для різного типу товарів. Наприклад, це оптимальне рішення для виробників і постачальників продуктів харчування, пов’язаних з роздрібними мережами.

Крос-докінг також є ідеальною логістичної операцією для товарів з обмеженим терміном придатності (швидкопсувні продукти харчування) і продукції для рекламних акцій.

Сross-docking – реальна можливість істотно знизити витрати на складську логістику, оскільки значно знижуються витрати на зберігання, скорочується час поставки від виробника до кінцевої точки продажу, зменшується відсоток втрат.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: