Найбільш популярні професії в Україні

професії

Справжній рік є не легким, як серед роботодавців, так і серед претендентів. Складна економічна ситуація змусила багатьох роботодавців скоротити штати співробітників, що позбавило більшості українців основного виду заробітку.


В даний час на українському ринку праці продовжується спостерігатися негативна тенденція, яка полягає в спаді зацікавленості з боку роботодавців і підвищеної активності з боку здобувачів.

Але все ж, незважаючи на досить плачевну ситуацію, в Україні залишилися професії, попит на які не впав, а, навпаки – різко зріс.

За словами експертів, професія бухгалтера залишилася затребуваною завжди, з причини того, що вона орієнтована не тільки на внутрішній, але і на зовнішній економічний ринок, що включає експорт товарів і послуг. Адже, протягом останнього року багато українських підприємств, вирішивши вийти на міжнародний рівень, почали активну співпрацю з європейськими партнерами. Саме тому, крім зростання попиту на бухгалтерську діяльність, зріс попит на такі професії, як ІТ-спеціалісти та фахівці в галузі аграрного сектора.

Варто відзначити, що сфера ІТ є найбільш популярним не тільки в Україні, а й у ряді країн, що розвиваються. При чому, на попит на ІТ-фахівців не вплинула ні нестабільність в економічній сфері, ні негативна ситуація, пов’язана з проведенням антитерористичної операції на сході країни.

Тому, незважаючи на те, що попит на багато професій в Україні значно зменшився, це не вплинуло на попит в області ІТ-технологій.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: