Печатка не обов’язкова!

печатка

20 липня 2017 року набуває чинності Закон України №1982-VIII від 23.03.2017 року, Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями”опублікований 19.04.2017 року в “Голосі України”  №71/2017, який скасовує обов’язкове використання печаток.”.


Законом передбачено, що суб’єкт господарювання має право використовувати у своїй діяльності печатки, проте її використання не є обов’язковим.

Копія документа, що подається суб’єктом господарювання до органу державної влади або органу місцевого самоврядування, вважається засвідченою у встановленому порядку, якщо на такій копії проставлено підпис уповноваженої особи такого суб’єкта господарювання або особистий підпис фізичної особи – підприємця.

Державні органи не мають права вимагати нотаріального посвідчення у разі, якщо така вимога не встановлена окремим законом. За відмову прийняти документ без печатки передбачено штраф 50 – 100 неоподатковуваних мінімум (850-1700 грн).

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: