Підвищення мотивації команди.

pidvishhennya-motivatsiyi-komandi

Мотивовані співробітники – це справжній двигун успішної діяльності компанії, тому важливо знати як правильно стимулювати команду для ефективної роботи.


З огляду на складну ситуацію, яка існує в економіці, щоб підприємство вижило в таких важких умовах, співробітники повинні приходити на роботу мотивованими, задоволеними своїм продовженням, веселими і готовими працювати.

Очевидно, що мотивація працівників в значній мірі впливає на їх продуктивність. Давайте розглянемо деякі методи підвищення мотивації праці ваших співробітників:

1. Умови роботи

Співробітник повинен бути задоволений своєю посадою. Звичайно, потрібно прагнути підкорювати нові висоти, але нинішній стан на роботі має відповідати основним запитам співробітника. Оплата праці повинна бути гідною, кількість робочих завдань повинно бути порівнянна з фізичними та розумовими здібностями. Негативно позначається як надмірна кількість роботи, так і її недолік. Негативно позначається на мотивації співробітників не нормованість робочого дня.

2. Інтеграція і прийняття нових співробітників

Це дуже важливо, щоб всі співробітники компанії відчували себе злагодженою командою, але що ще більш важливо, так це те, як почувають себе в колективі новачки. Інтеграція персоналу в команді має велике значення для комунікаційних процесів. Хороші взаємини будуть стимулювати виконувати свої обов’язки максимально якісно, ??генерувати оптимізм в команді, бажання працювати разом і допомагати один одному. Кожен повинен знати, що є частиною команди, і ніхто не знаходиться на лаві запасних.

3. Співробітник повинен ставити перед собою цілі і завдання

І компанія, і окремий працівник повинні мати цілі і завдання, прагнути їх досягти в кожен період часу в межах компанії. Оскільки в компанії щороку складається план завдань, то кожен працівник повинен самостійно визначити особисті та командні цілі, які сприяють як просуванню по кар’єрних сходах, так і йдуть на благо колективу і компанії.

4. Хороша зарплата, як показник цінності працівника

Це може здатися кліше, і хоча зараз гроші перестають бути першорядним показником, але це як і раніше самий прямий спосіб оцінки працівника. Ми повинні уникати створення ситуації серед працівників, коли вони незадоволені, що у когось ставка вище. Кращий спосіб продемонструвати, керівництво цінує своїх працівників за їх внесок, це призначення премій за виконану роботу або закритий проект. Також система премій стане мотивацією для співробітників, щоб брати активнішу участь. В результаті, той, хто найбільш активний і зацікавлений в досягненні поставлених завдань, має більше переваг, і тим самим компанія витягує максимальну вигоду.

5. Стимули і нагороди

Вище було розказано про систему премій, і про те, що премії стимулюють особисту ефективність співробітників. Але гроші можуть виявитися не єдиною перевагою або винагородою за добре виконану роботу. Наприклад, мотивацією може бути загальне визнання заслуг, вихідні дні, подарунок, приз у вигляді поїздки і т.п. Є багато способів мотивувати, і кожен співробітник має різні потреби, які варто враховувати.

6. Поліпшення умов праці

Команда повинна мати правильні інструменти для роботи. Наприклад, бухгалтер не повинен використовувати папір, олівець і калькулятор для бухгалтерії замість відповідного програмного забезпечення або проектанти не повинні робити малюнки вручну на папері а, використовуючи сучасні графічні програмами. Крім безпосередньо робочих інструментів, ми можемо говорити про такі додаткові умови комфорту, як кухня і кімната відпочинку для співробітників. Офіс має бути оснащений кондиціонером і системою опалення.

7. Навчання і підвищення кваліфікації

Всі працівники, як правило, націлені поліпшити своє становище в компанії, як в професійному плані, так і за рахунок збільшення заробітної плати. Додаткові курси та лекції за рахунок компанії допоможуть співробітникам поглибити свої знання і якісніше виконувати свої обов’язки. І при цьому, працівники розуміють, що вони також можуть професійно зростати і отримувати бонуси і премії, якщо досягнуть відповідного рівня знань.

8. Оцінка ефективності

Насправді, оцінити ефективність не так просто, як може здатися на перший погляд. Ви можете мати відчуття, що дієте продуктивно, але реальність буде інша. Існують різні методи, щоб визначити ефективність: за допомогою підрахунку зроблених продажів, або шляхом вимірювання продуктивності на основі завдань, які виконуються в певний період часу. Існують також програми, які генерують цю інформацію для працівника, так що він знає де його слабкі і сильні сторони, і він може підвищити продуктивність праці.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: