Планування і проведення рекламної кампанії.

рекламна компанія

Планування рекламної кампанії тривалий і не зовсім простий процес, як може здатися з самого початку. Власне вся основна взаємодія відбувається між двома суб’єктами: агентство, яке надає послуги проведення рекламної кампанії і, безпосередньо сам рекламодавець.


Планування рекламної кампанії

Етап 1. Аналіз.

Для даного етапу планування рекламної кампанії характерно спільне (і замовника і виконавця) формування рекламного бюджету. Після визначення бюджету, колегіально формується мета рекламної кампанії. Цілі можуть бути вельми різноманітні і, іноді таких цілей може бути декілька, але всі вони реалізують єдиний кінцевий результат, до якого і повинна привести дана конкретна рекламна компанія в цілому.

Етап 2. Планування.

Після того, як цілі для досягнення конкретного результату поставлені, рекламісти приступають до з’ясування споживчої проблеми, якщо така є, формують брендингову марку продукції, передбачену до реалізації, і все в кінцевому підсумку підносять кінцевого споживача в якості медійного проекту.

Етап 3. Реалізація поставлених цілей

Ви повинні розуміти, що після початку проведення рекламної кампанії і реалізації проекту взаємодія між замовником і рекламістами не припиняється, і спільними зусиллями відбувається оптимізація рекламного проекту.

Етап 4. Контроль

При завершені реалізації рекламної кампанії, агентство реклами звітує про підсумки перед замовником і дає експертний висновок про якість виконаної роботи1. Клієнт зі своєї сторони повинен проаналізувати отримані результати проведення рекламної кампанії, і після остаточного досягнення поставлених цілей, здійснює остаточний розрахунок з виконавцем.

Проведення рекламної кампанії в інтернеті

Для більшості рекламодавців проведення рекламної кампанії в мережі Інтернет є або недавно освоєним, або зовсім новим досвідом. Багато хто до цих пір ще з побоюванням дивляться на розміщення реклами в мережі, тому що не впевнені в її ефективності і не розуміють до кінця, скільки фінансових витрат буде потрібно на подібні рекламні кампаніі.

Насправді, ефективність проведення рекламних кампаній в інтернеті залежить від дуже багатьох чинників, які просто необхідно знати починаючому рекламодавцю, щоб його перший рекламний Інтернет – досвід не став останнім. Проведення рекламної кампанії в інтернет працює з основними фундаментальними рекламними принципами: сформулювати цілі, визначити цільову аудиторію, розробити стратегію рекламного повідомлення. Але для найбільшої ефективності рекламної кампанії її концепція повинна бути адаптована для умов розміщення реклами в мережі, розроблена певна стратегія проведення рекламної акції.

Основне завдання інтернет-реклами – зацікавити користувача, змусити відвідати Ваш сайт і не залишити його розчарованим. За статистикою в 70% випадків користувач, якщо його інтерес не задоволений, відразу ж закриває сторінку сайту, тому застосовуючи ті чи інші інструменти інтернет-маркетингу, слід постаратися, щоб Ваша рекламна кампанія в інтернет пройшла максимально успішно.

Мало привернути увагу цільової аудиторії, необхідно додати Вашій рекламній пропозиції стільки переконливості, щоб у користувача, який в даний момент контактує з Вашим рекламним оголошенням, виникли спонукальні мотиви більше дізнатися про пропонований продукт. Головну роль тут відіграє не стільки те, що Ви запропонуєте, скільки те, як саме Ви це зробите.

Наприклад, застосовуючи банерну рекламу, варто ознайомити користувача з пропонованим продуктом ще до переходу на сайт, розмістивши коротку і максимально точну інформацію всередині банера.

Допомогти початку взаємодії користувача з Вашим рекламним оголошенням можна також за допомогою порції гумору і оригінального оформлення інтерактивних елементів, які починають реагувати при певних діях користувача. У підсумку, людина, навіть не збиралася вникати в пропоновану йому інформацію, зацікавилась, зробила перехід на сторінку, на якій вже чекає інформація. При цьому користувачеві не доводиться шукати її, переходячи зі сторінки на сторінку і нудячись в очікуванні, поки ці сторінки вантажаться.

Формування попередньої зацікавленості дозволить істотно збільшити ефективність рекламних носіїв, тобто зробити “кліки” значно дешевше. Нерідко трапляється, що потенційний клієнт “йде” в самий останній момент, тому що зробивши перехід, потрапляє на головну сторінку сайту, де йому пропонується самому відшукувати потрібну інформацію. І зробити це не завжди просто.

Отже. поєднавши базові умови проведення рекламної кампанії і концепції реклами в мережі інтернет, розробивши стратегію рекламної кампанії, можна по-справжньому оцінити високі можливості і ефективність даного виду реклами.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: