Помилки при проведені нарад!

Нарада

Всі хто працює в компанії або навіть в маленькій фірмі, напевно, з досвіду знають, що таке нараду. А багато хто, навіть є постійними учасниками цього дійства.


І так, багато співробітників вважають нараду абсолютно марним процесом, де всі збираються, щоб просто не працювати. Насправді ж, як раз на нараді і вирішуються проблеми, що накопичилися. Адже, погодьтеся, що одна голова – добре, а дві – краще. Тому, наради життєво необхідні для правильної і налагодженої роботи будь-якої компанії.

Найважливіші помилки при проведенні наради

Щотижня

Якщо ви, як керівник проводите нараду постійно в строго певний час, то воно втрачає свою продуктивність. Потрібно проводити дану дію в разі необхідності, а не за запланованим графіком. Не проводьте зустріч, якщо немає термінових питань, які вимагають обговорення. Не варто відривати співробітників від роботи через дрібниці.

Монолог одного актора

Не ??потрібно перетворювати зустріч на виступ однієї людини. Адже, мета будь-якої наради – це вирішити якесь питання, а як можна грамотно розібратися в ситуації вислухавши думку тільки однієї людини.

Найкраще, створити дискусію, дати слово кожному бажаючому. А під кінець, спільно зробити висновок і прийняти рішення.

Людина, яка проводить наради повинна бути яскравою особистістю. Погодьтеся, що слухати людину, який примудрилася не тільки спізнитися, але і не може грамотно сформулювати питання і побудувати діалог – буде неприємно.

Невдачам – ні

Якщо на нараді, ви будите витрачати час тільки на те, щоб обговорити невдачі, то така зустріч не стане продуктивною. Негативний досвід, теж досвід і потрібно витягти з нього максимум користі.

Постарайтеся налаштувати колектив на позитив і тоді вони в хорошому, піднесеному настрої підуть працювати.

Невідповідний час для наради

Як правило, зустрічі прийнято проводити вранці. Це не зовсім вірно, адже з ранку, як правило, працездатність людини більш висока, ніж в другій половині дня. Ідеальним часом для наради буде друга половина робочого дня після обіду.

Дотримуйтеся цих простих правил і ваші нараду завжди будуть проходити вдало!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: