Помилки при проведені нарад!

Нарада

Всі хто працює в компанії або навіть в маленькій фірмі, напевно, з досвіду знають, що таке нараду. А багато хто, навіть є постійними учасниками цього дійства.


І так, багато співробітників вважають нараду абсолютно марним процесом, де всі збираються, щоб просто не працювати. Насправді ж, як раз на нараді і вирішуються проблеми, що накопичилися. Адже, погодьтеся, що одна голова – добре, а дві – краще. Тому, наради життєво необхідні для правильної і налагодженої роботи будь-якої компанії.

Найважливіші помилки при проведенні наради

Щотижня

Якщо ви, як керівник проводите нараду постійно в строго певний час, то воно втрачає свою продуктивність. Потрібно проводити дану дію в разі необхідності, а не за запланованим графіком. Не проводьте зустріч, якщо немає термінових питань, які вимагають обговорення. Не варто відривати співробітників від роботи через дрібниці.

Монолог одного актора

Не ​​потрібно перетворювати зустріч на виступ однієї людини. Адже, мета будь-якої наради – це вирішити якесь питання, а як можна грамотно розібратися в ситуації вислухавши думку тільки однієї людини.

Найкраще, створити дискусію, дати слово кожному бажаючому. А під кінець, спільно зробити висновок і прийняти рішення.

Людина, яка проводить наради повинна бути яскравою особистістю. Погодьтеся, що слухати людину, який примудрилася не тільки спізнитися, але і не може грамотно сформулювати питання і побудувати діалог – буде неприємно.


Невдачам – ні

Якщо на нараді, ви будите витрачати час тільки на те, щоб обговорити невдачі, то така зустріч не стане продуктивною. Негативний досвід, теж досвід і потрібно витягти з нього максимум користі.

Постарайтеся налаштувати колектив на позитив і тоді вони в хорошому, піднесеному настрої підуть працювати.

Невідповідний час для наради

Як правило, зустрічі прийнято проводити вранці. Це не зовсім вірно, адже з ранку, як правило, працездатність людини більш висока, ніж в другій половині дня. Ідеальним часом для наради буде друга половина робочого дня після обіду.

Дотримуйтеся цих простих правил і ваші нараду завжди будуть проходити вдало!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: