Помилки в управлінні персоналом

Помилки в управлінні персоналом

Причиною номер один покинути компанію у співробітників є погане управління. Виходячи з досвіду багатьох підлеглих, складені ключові сім стилів поведінки, які викликають велике бажання у співробітників залишити свої робочі місця:

1. Не тримати свої обіцянки

Якщо керівник не тримає свої обіцянки, як він може очікувати, що хтось навколо нього буде тримати свої обіцянки? Така поведінка може породити культуру, яка допускає відсутність підзвітності всередині команди. І відсутність підзвітності призведе до зниження продуктивності команди. Вона буде також зменшувати довіру до вас інших співробітників.

2. Не звертати уваги на неефективних працівників

Недбайливі виконавці в команді можуть де-мотивувати хороших і великих виконавців. Вони будуть впливати на роботу інших в команді, а також загальний успіх команди. Чим довше менеджер буде чекати, щоб вирішити цю проблему з поганою працездатністю, тим вище ризик втрати кращих працівників.

3. Наявність нерегулярних зустрічей

Коли менеджери роблять вибір на користь того, щоб не мати регулярних зустрічей з командою, вони посилають сигнал, що зв’язок між членами команди не важливий. І коли команда не обмінюється інформацією на регулярній основі, є ймовірність, що її члени не включені в ключові рішення, звіти про хід робіт і навчання один одного.

4. Відкидати думки і ідеї інших

Ніхто не любить “ноу-хау”, і коли менеджер відкидає ідеї інших, повідомлення надсилається про те, що він або вона розумніша інших в команді. З часом, люди перестануть ділитися своїми ідеями та інноваціями, будуть закриті. Зрештою , управлінець буде втрачати свою конкурентоспроможність.

5. Мікро-управління

Менеджер вважає, що є тільки один спосіб виконання завдання, і що приймати всі рішення потрібно йому одному. Люди, ймовірно, потім звертаються до керівника, щоб відзвітувати. В кінцевому рахунку, такий менеджер буде показувати іншим, що не довіряєте іншим судженням. Багато людей почнуть покладатися на управлінця з приводу всіх рішень, і наступне, що буде – це те, що менеджер буде робити всю роботу для своєї команди сам.

6. Відображення зарозумілості

Просто той факт, що людина є менеджером, не робить з нього короля (чи королеви). Чи здатний менеджер просто обмовити зі своїм підлеглим? Або, на відміну від нього, співробітники завжди “ті, що роблять помилки”? Зарозумілість може проявлятися у вигляді запізнення на зустрічі і витрати часу на інших людей. Ефект нижнього рядка: зарозумілість показує неповагу до інших людей.

7. Не ефективно делегувати

Як менеджера, в першу чергу робота керівника полягає в тому, щоб отримати роботу, завдяки зусиллям інших людей, а це означає, що йому потрібно делегувати. Багато менеджерів-новачків стикаються з проблемою цієї відповідальності, чи відбувається це шляхом планування або в режимі реального часу.

Деякі менеджери насправді думають, що делегування ризиковане. І небажання делегувати часто рухає страх: страх, вони втрачають контроль, втрачають свою репутацію в якості “експерта”, або доведеться зіткнутися з невідомим. Пам’ятайте, що делегування набагато більше, ніж передачі завдання або рішення; це вимагає розуміння, кому делегувати; скільки інформації необхідно подати; і як часто стежити за процесом.

Поради досить прості. Слід скласти план про те, як можна змінити свою поведінку як менеджера, щоб уникнути ризику втрати кращих виконавців.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: