Поради новачкам в мережевому маркетингу

мережевий маркетинг

На даний момент майже вся економіка зав’язана на продажах, і немає практично ніякої різниці, звичайний це бізнес або мережевий маркетинг. Мережевий бізнес поширений повсюдно, це відмінний спосіб заробити. Однак, варто дотримуватися деяких правил, якщо не знаєш, з чого починати.


Якщо ви вже вибрали мережеву компанію і підписали договір, то тепер ваше завдання продавати продукцію та залучати нових клієнтів.

  1. Оптимальний варіант пошуку клієнтів – це соціальні мережі і дошки оголошень.
  2. Зазвичай в мережевих компаніях дуже багато спеціальних тренінгів, семінарів, а також можна розраховувати на допомогу «старших» менеджерів, які допоможуть новачкові стартувати. Не варто відмовлятися від цієї допомоги, так як вона дуже корисна. На таких тренінгах можна дуже багато чому навчитися, а отримані знання обов’язково знадобляться в інших сферах, не тільки в продажах. Але варто розуміти, що в більшості компаній такі тренінги проводяться за окрему плату, яка згодом може швидко окупитися.
  3. Продукт, який ви продаєте, повинен бути обов’язково випробуваний вами. Якщо ж спектр товарів дуже великий, наприклад, косметика, то тут неможливо випробувати на собі всі. Але найбільш ходовий, універсальний товар ви повинні придбати для себе. У такому випадку буде набагато простіше переконати людину в покупці, так як ви будете знати всі переваги і можливі недоліки.
  4. Також потрібно відразу визначитися з планом вашої роботи. Комусь простіше продавати самому, а хтось не може продавати, тому він створює власну мережу, отримуючи прибуток від продажів учасників.
  5. Прямі продажі принесуть дохід швидше, а мережу потрібно спочатку побудувати, і якийсь час вона не буде приносити дохід. Але зате потім вона буде постійно зростати, за умови, що ви її правильно підтримуйте.
  6. У мережевому бізнесі багато залежить від самої людини. Успіху домагаються рішучі, спрямовані, активні і діяльні люди, які постійно удосконалюються.

Якщо проаналізувати світовий досвід, то можна зробити висновок, що більшість найбагатших людей зробили свою кар’єру саме завдяки мережевому маркетингу. Але для цього їм довелося дуже багато працювати, вкладати колосальні зусилля, вони будували мережу роками.

Підсумком такої діяльності може стати мережевий маркетинг, як основне джерело доходів, який дозволить вам забезпечити себе всім необхідним.

Починаючи роботу в мережевому маркетингу, будьте готові до відмов. Відмова – це неминуча складова такої роботи. У відмовах немає нічого страшного, тим більше, якщо сприймати це не як привід для відчаю, а як ще один урок, з якого ви зробите відповідні висновки.

Пам’ятайте, що якщо ви прийшли в мережевий маркетинг, то це не означає, що ви тепер зобов’язані займатися ним все життя. Якщо щось не вийшло або не пішло, ви завжди можете змінити рід діяльності.

Мережевий маркетинг – це непросте заняття, і під силу не кожному. Якщо ви досягли певних успіхів – ні в якому разі не можна розслаблятися. Ні в якому разі не можна розраховувати на легкі гроші і на більший прибуток на перших порах. Ті компанії, які таке обіцяють, швидше за все, є шахраями. Мережевий маркетинг – це праця, і праця дуже важка. Але якщо людина не боїться відмов, впевнений у собі і готова працювати, то з часом її чекають дуже хороші перспективи і великі фінансові потоки.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: