Правила комерційної пропозиції!

комерційна пропозиція

1. Комерційну пропозицію вивчатимуть без вас. Ви не зможете дати коментарі і пояснити деякі пункти. Тому головне правило при складанні – ясність. Вона повинно бути написано таким чином, щоб не виникали двозначність і нерозуміння. Дайте прочитати її іншій людині і запитайте чи все  зрозуміло.2. Правильна комерційна пропозиція – це пропозиція вирішити проблему. Нікому не потрібні ваші товари та послуги. Потрібні способи збільшити доходи або знизити витрати, залучити більше клієнтів або краще задовольнити їхні потреби, підвищити ефективність праці співробітників або зменшити їх кількість. Комерційна пропозиція, орієнтоване на рішення проблеми клієнтів, ефективно. Комерційна пропозиція, що розповідає про ваші товари і послуги – макулатура, яка з великою ймовірністю відправиться в сміттєвий ящик.

3. Допускати в комерційній пропозиції граматичні помилки неприпустимо. У світі, де давно існують засоби автоматичної перевірки орфографії, не написати грамотно сторінку тексту може тільки компанія, яка недбало ставиться до своєї роботи. Перевірте текст самі, а після цього віддайте на перевірку ще комусь.

4. Оформлення має значення. Заголовки повинні виділятися, взаємопов’язані смислові елементи повинні бути згруповані, ніщо не повинно бути розташоване на сторінці випадково, кожен елемент повинен бути візуально пов’язаний з іншим.

5. Не перетворюйте поширення ваших комерційних пропозицій в розсилку спаму. Краще телефонуйте і запитуйте, чи хоче компанія розглянути вашу пропозицію. Якщо вона користується такими товарами або послугами, то вона зацікавлена ??в тому, щоб отримувати їх з кращих джерел. Крім того, факт попереднього дзвінка – відмінний привід подзвонити ще раз і запитати, що вони думають про пропозицію. А може навіть домовитися про зустріч.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: