Прибуток від незаконного обміну валют – 20 мільйонів в день!

незаконний обмін валют

Дохід від незаконних пунктів обміну валют за день складає близько 20 мільйонів гривень. Про це на прес-конференції повідомив правозахисник Олександр Гладкий.


Як повідомляє newsline «Доходи від нелегальних обмінників, яких у Києві налічується 1500, становить близько 20 мільйонів гривень. Ці гроші гуляють по столиці незаконно, і не потрапляють ні в бюджет, ні під податок. Виходить, що у нас йде економічний тероризм в столиці», – Олександр Гладкий.

За словами правозахисника, всі заяви в міліцію – безрезультатні, замість чого активістам підпалюють машини і загрожують життям.

«Міліція не діє, вона не здатна захистити не тільки закон, але й громадян. З боку бандитів на адресу активістів йдуть безстрашні дії – підпалюються автомобілі. Не виключено, що завтра вже будуть стріляти. Це все відбувається безкарно! Створюється враження, що високопоставлені чиновники та правоохоронні органи самі дають вказівки діяти проти людей. Таким чином, ми бачимо, як Конституція України просто знищується в нуль», – сказав О. Гладкий.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: