Розписка в отриманні грошей за автомобіль.

rozpiska-v-otrimanni-groshey-za-avtomobil

Розписка в отриманні грошей за автомобіль – це документ, що засвідчує факт отримання продавцем транспортного засобу грошових коштів від покупця за договором купівлі-продажу.


Розписка в отриманні грошових коштів за автомобіль, як правило, складається в момент здійснення оплати і при передачі продавцем покупцеві ключів від машини і документів на неї.

Як написати розписку в отриманні грошових коштів за автомобіль

Розписка продавцем автомобіля, пишеться від руки. Бланк розписки в отриманні грошей за автомобіль містить такі реквізити:

  • найменування документа – Розписка;
  • текст документа – спочатку вказують ПІБ, паспортні дані, адреса прописки продавця, потім такі ж дані покупця, далі пишуть цифрами і в дужках прописом суму переданих коштів;
  • місце (місто) написання розписки (вказується за бажанням), дата, прізвище, ініціали та особистий підпис автора документа.

Зразок розписки в отриманні грошей за автомобіль

РОЗПИСКА

Я, Максименко Володимир Петрович, паспорт серії __ №______, виданий _________________ від __________ р., отримав від Проценко Світлани Миколаївни, паспорт серії__ № ______, виданий ________________р. кошти в сумі 150 000 (сто п’ятдесят тисяч) грн за автомобіль Део Ланос, ідентифікаційний номер автомобіля X**************** за договором купівлі-продажу автомобіля, укладеного сторонами 15 листопада 2016р.

Оплата проведена в повному розмірі.

Сомкіна Є.В.                                                                          підпис                                                     15.11.2016

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: