Складська логістика. Логістика складу.

складська логістика

Складська логістика це управління процесами приймання, обробки, зберігання і відвантаження товарів на складах. Основним завданням складської логістики є оптимізація та раціоналізація зазначених вище процесів. Складська логістика є складські послуги з доставки та перевезення вантажів як на склад, так і до місця його подальшого призначення.


Складська логістика дозволяє оптимізувати процедуру складського господарства, процедури роботи з товаром і відповідні їм процеси управління ресурсами.

Складська логістика та її завдання

Складські послуги часто не завжди безпосередньо ведуть до скорочення витрат. Зростання витрат може супроводжуватися підвищенням рівня обслуговування клієнтів, при цьому спостерігається скорочення термінів виконання замовлень, розширення асортименту, випадки відсутності товарів у продажу рідше зустрічаються т.п. Це все в підсумку призводить до підвищення ефективності логістичної системи, яка користується послугами складу.

Складська логістика ставить перед собою певні завдання, які вирішуються в наступній послідовності:

1. Прийняття рішення про створення складу або здійснення прямих поставок товару.

2. Вибір типу складу.

3. Розрахунок оптимальної кількості необхідних складів.

4. Визначення місця розташування складів і їх розмірів.

5. Складання проекту логістичної системи складу.

Природно, що логістична оптимізація складської діяльності можлива не тільки при створенні нових складів зі зручним розташуванням, а й при раціоналізації процесів вже діючих. В дійсності вимоги до складських послух, з боку клієнтів, з кожним роком стають більш вимогливішими, а з іншої сторони – організація складської діяльності на рівні досягнень сучасної логістики дає можливість заощаджувати компаніям значні кошти.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: