Способи просування бізнесу в інтернеті!

Способи просування бізнесу в інтернеті

В епоху інтернету і технологій конкуренція на ринку дуже сильно зросла. Не дивно, але запорукою успіху бізнесу стало його просування в інтернеті. Нерідко офіційний сайт або сторінки в соціальних мережах з’являються задовго до старту продажів – таким чином компанії інформують потенційних покупців, клієнтів про свій товар або послуги. Але на цьому рекламні кампанії не закінчуються, а навпаки з кожним днем ??стають все більш глобальними: використовуються всі способи просування, щоб зробити компанію впізнаваною і збільшити продажі.


Традиційна реклама поступово здає свої позиції: білборди все менше привертають увагу, а рекламу на телебаченні, радіо і в пресі аудиторія намагається уникати. Саме тому реклама в мережі стає такою популярною, а за допомогою різних «хитрощів» її бачать тільки потенційні покупці – зацікавлені в товарі або послугах люди.

Які існують способи просування в інтернеті?

Пошукове просування

При цьому способі просування ваш сайт або сторінка в соцмережах з’являється в топі видачі пошукових систем. Існує 2 види такого просування: за допомогою комплексного SEO-просування і за допомогою контекстної реклами.

 1. Швидкий і дієвий спосіб – потрапляння в топ-3 за допомогою контекстної реклами за 4 дні. Це дуже просто і зручно, в чому очевидна перевага контекстної реклами перед тривалою SEO-оптимізацією.
 2. Комплексне пошукове (SEO) просування теж допомагає вашому сайту потрапити в топ видачі пошукових систем, але за допомогою інших інструментів:
 • наповнення контентом (написання, публікація статей, створення унікального візуального матеріалу);
 • згадки компанії на інших сайтах;
 • коментування контенту;
 • публікація контенту на різних інтернет-майданчиках з посиланнями на сторінки сайту;
 • SEO-оптимізація внутрішніх сторінок сайту.

Контекстна реклама

Перевага контекстної реклами в тому, що вона показується тільки тим користувачам, які хочуть купити ваш товар. Контекстна реклама з’являється не тільки в пошуку, але і на всіх партнерських сайтах Яндекс і Google. Реклама буквально буде «бігати» за відвідувачем і не дасть йому забути про товар або послугу, якими він цікавився. Якщо грамотно налаштувати контекстну рекламу, то ви будете отримувати тільки потенційних клієнтів і не будете викидати гроші на нецільову аудиторію.
SMM-просування

Реклама і просування в соціальних мережах поступово стає все більш популярною, а кількість замовлень і впізнаваність компаній ростуть саме завдяки соцмережах. Більш того, тут існує цілих 3 способи просування, і, як показує практика, всі вони дієві.

 1. Таргетована реклама – перший спосіб, за допомогою якого реклама показується за певними критеріями (від статі, віку до інтересів і переваг, аж до наявності користувачів в кількох групах певної тематики одночасно і більш складних критеріїв). При налаштуванні грамотним SMM фахівцем спосіб дозволяє чітко виділити потрібну аудиторію.
 2. Реклама в спільнотах – ще один дієвий спосіб. За допомогою нього можна охопити широку аудиторію передплатників в спільнотах за інтересами. Ви отримаєте не тільки переходи, а й зробите вашу компанію більш впізнаваною.
 3. Ведення і просування групи – в цей спосіб входить внутрішнє просування компанії і її офіційної сторінки в соцмережах. У нього входить запрошення користувачів до групи, її регулярне ведення, наповнення якісним контентом і збільшення охоплення ваших записів. Це дуже важливий елемент для всієї рекламної кампанії, так як, сторінка в соціальних мережах – це «обличчя» фірми і спосіб комунікації з покупцями і зацікавленими користувачами.

Управління репутацією в інтернеті

Репутація в інтернеті – це невід’ємна частина просування в інтернеті. Створення, підтримка або відновлення репутації так само важливі, як і постійне оновлення контенту, ведення груп в соціальних мережах і т.п. Завдяки відгуками ваші клієнти зможуть вирішити для себе, чи варто звертатися до вашої компанії, купувати товар. Завдання іміджевого просування – прихована реклама, рекомендація, яка допоможе сформувати позитивне ставлення аудиторії до вашої компанії. В рамках даного способу просування можна виконати наступні дії:

 • Розміщувати відгуки на популярних сайтах або рекомендації в різного формату обговореннях зі згадуванням вашої компанії, продукту або послуги.
 • Нейтралізувати негатив (видалення або зміщення негативних матеріалів).
 • Використовувати повний комплекс SERM (управління репутацією в пошукових системах), куди, крім розміщення позитивних відгуків, входять і елементи seo просування.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: