В Україні створять реєстр трудових договорів!

трудовий договір

Міністерство соціальної політики пропонує зобов’язати роботодавців подавати до спеціального реєстру інформацію про всі трудові договори, підписаних з співробітниками.


Міністерство соціальної політики має намір в змінах закону про зайнятість населення передбачити створення реєстру трудових договорів. Про це сьогодні заявив міністр соцполітики Андрій Рева.

“Ми плануємо в Мінсоцполітики впровадити ще одну річ – електронний реєстр трудових договорів в Україні. Кожен, хто працює за наймом, роботодавець буде зобов’язаний інформацію про підписаний трудовому договорі заносити в спеціальний реєстр”, – сказав міністр.

За його словами, трудовий договір певної людини в усі часи його роботи буде перебувати в новому реєстрі. Після припинення договору інформація архівуватиметься.

“(Інформацію з трудового договору) можна буде накладати на систему персоніфікованого обліку Пенсійного фонду. Дивитися, як платиться заробітна плата, страхові внески”, – пояснив Рева.

Отримана інформація буде “чітко показувати, скільки у нас людей, які працюють, яка їм виплачується зарплата, які за них платять пенсійні внески і т.п.”.

Міністр зазначає, що реєстр буде важливий в плані захисту трудових прав громадян і боротьби з тіньовою зайнятістю.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: