Відмінності хорошого і поганого керівника!

good boss

Якщо в команді немає людини, що приймає рішення, то рішення ніколи не будуть прийняті.


Ви коли-небудь замислювалися, чим відрізняється поганий керівник від хорошого? Неефективний від ефективного? Швидше за все, у Вас вже є загальні поняття, що він повинен робити, як говорити, як командувати і т.п. Але з іншого боку, які все-таки якості присутні у хорошого керівника і відсутні у поганого?

Уміння організувати час

Хороший керівник повинен вміти організовувати не тільки свій робочий час, а й робочий час своїх співробітників. Це найважливіший навик хорошого (ефективного) керівника. Він повинен розуміти, де чиї обов’язки і ефективно їх розподіляти. А при можливості делегувати завдання своїм підлеглим, щоб у багато разів підвищити ефективність своєї роботи.

Делегування повноважень – один з основних навичок ефективного керівника. Не вміючи ефективно і грамотно делегувати, неможливо реалізувати власний управлінський потенціал.

Крім організаційних навичок, у нього завжди є стратегія розвитку компанії на рік і на п’ять років вперед. Ставить цілі і займається їх плануванням. Він завжди встановлює терміни виконання не тільки робіт підлеглих, а й своїх. А також вміє визначати зону відповідальності і дуже добре знає свій сектор (сегмент або відділ).

Розгадуючи секрет успіху управлінців, варто дивитися не на вирішення, а на спосіб, який дозволив до нього прийти.

Вплив і лідерство

Другим навиком є ??вміння впливати. В очах своїх співробітників він лідер, на якого хочеться рівнятися. Він ніколи не критикує особистості співробітників, критикує тільки роботу. А найголовніше, він довіряє своїй команді і співпрацює всередині колективу і за його межами.

Навчання

Третій навик – бажання зробити з кожного свого співробітника лідера, тому він займається навчанням своїх співробітників (проводить навчальні тренінги) і мотивує свій колектив.

Якщо Ви бос, то напевно не раз бачили, як зриваються ваші плани через відсутність у підпорядкованих захопленості і почуття причетності.

АНЕКДОТ:

Розмовляють троє начальників. Один каже:

– У мене в кабінеті встановлена ??записуюча апаратура. Коли я повертаюся з відрядження, то включаю запис і дізнаюся все, про що говорили підлеглі і чим вони займалися під час моєї відсутності.

– А в мене на роботі знаходяться відеокамери. Коли я повертаюся з поїздки, то включаю відео і бачу все, що робили службовці в мою відсутність.

– Але це ж все шалено дорого! – Говорить третій начальник. – Коли я повертаюся з поїздки, то підходжу до одного з службовців і починаю його вичитувати, що він працював гірше всіх і незрозуміло чим займався. Тоді він починає обурюватися і розповідає мені все, що робили за цей час інші.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: