Як керівнику побудувати хороші відносини з підлеглими?

yak-kerivniku-pobuduvati-horoshi-vidnosini-z-pidleglimi

Будь-який сучасний керівник невеликого підприємства величезну кількість часу проводить на роботі. Найчастіше він покладається тільки на себе і на свої сили. Тому при прийнятті важливого рішення він повинен бути готовий до можливого ризику і вміти брати відповідальність за свій персонал. В принципі це зробити складно, тому багато керівників намагаються створити в своїй фірмі сприятливу атмосферу. Намагаються налагодити хороші відносини з підлеглими для того, щоб вони йому довіряли. Вважається, що дружній клімат в колективі сприяє мотивації працівників. Також покращує ефективність праці і робить колектив міцнішим.


Це зрозуміло адже створюючи позитивну робочу обстановку керівник намагається виглядати з хорошого боку. Він піклується про своїх працівників. При цьому найчастіше його дії полягають у виділенні коштів на проведення різних заходів. Крім цього може закривати очі на деякі невеликі помилки підлеглих в роботі.

Він, намагається не звертати на некомпетентних працівників уваги, прощаючи їм подібну слабкість. При цьому роблячи ось таке добро, він сподівається, що його підлеглі будуть відповідальними. Чи стануть серйозніше ставитися до роботи. В результаті все виходить інакше. Працівники користуються добротою начальства і не завжди ефективно працюють.

Тому керівник повинен вміти не допускати, занадто теплих відносин між собою і своїм підлеглим. Необхідно тримати певну дистанцію навіть якщо в компанії працюють друзі керівника фірми. Ні в якому разі не можна показувати свої дружні і теплі відносини до них. Адже подібна поведінка може призвести до зменшення мотивації робітників, а як в слідстві до зниження якості колективної роботи.

Наявність робочих передбачає спілкування між людьми, але при спілкуванні співробітників в офісі повинні дотримуватися правила поведінки. Ці правила зазвичай негласно і завдяки їм, будуються міжособистісні відносини між підлеглим і керівником. Важливо, щоб при управлінні персоналом людина була ввічлива і тактовна з іншими.

Будь-якому керівникові необхідно вміти правильно критикувати і хвалити своїх співробітників. Потрібно намагатися вчасно заохочувати до праці людей і мотивувати їх на звершення нових завдань. При цьому потрібно завжди бути на певній психологічної дистанції, завдяки чому можна спокійно керувати людьми.

Будь-яким підприємством складно управляти, тому потрібно намагатися робити роботу більш ефективною. Для цього існує різні програмні забезпечення допомагають автоматизувати процес роботи. За допомогою чого можна розвивати й удосконалювати колективну роботу співробітників над новими проектами.

Хороший керівник повинен вміти будувати стосунки з підлеглими на основі взаємної довіри. В результаті такої успішної роботи діяльність в колективі буде досить результативною. Тому дуже важливо, щоб відносини між керівником і підлеглим будувалися правильно. Адже в цьому випадку люди будуть виконувати роботу більш якісно. Крім цього вони будуть слухатися свого керівника, і довіряти йому.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: