Як контролювати роботу підлеглих?

Як контролювати роботу співробітників

Контролювати необхідно навіть самих точних і сумлінних виконавців. Хоча, здійснювати контроль над недосвідченим колективом, і тим, де зібрані професіонали і працюють вони з задоволенням, необхідно по-різному.


Як контролювати роботу співробітників?

Посилений контроль необхідний, коли співробітники на роботу не мотивовані, і не хочуть її виконувати. У такій ситуації вам треба буде весь час в подробицях розповідати кожному про його обов’язки, що вони повинні говорити і робити, і як вони повинні домагатися результату.

Після цього треба буде просити повторити все те, що ви сказали, для того, щоб переконатися, що вони вас правильно розуміють і знають, як вирішити завдання.

Для страховки і своєчасної корекції роботи, необхідно з певною періодичністю, або при завершенні чергового етапу влаштовувати перевірки. І через зрив термінів виконання або неправильне виконання доручення має слідувати покарання.

А, якщо все зроблено добре і вчасно, співробітника треба матеріально заохотити. Керівнику в такій обстановці працювати важко, але іноді доводиться, коли йому такий колектив нав’язують. В наші часи, доцільніше буде не боротися, а замінити співробітників на інших.

Контроль роботи співробітників

У тому випадку, якщо ви керуєте малодосвідченими, але прагнучих добре трудитися фахівцями, то їм також доведеться пояснювати детально завдання і методи його виконання – інструктувати і направляти. Але, тривати це буде недовго. Через деякий час як правило такий жорсткий контроль вже не потрібен.

Коли у вас є впевненість що співробітник, вислухавши ваше завдання, зможе самостійно впоратися з його виконанням, то контроль за його роботою можна здійснювати за кінцевим результатом. Є звичайно ризик в самий останній момент дізнатися, що завдання не зроблено. Але, на те ви і повинні знати своїх підлеглих, щоб довіряти, кому треба.

Як контролювати роботу співробітників – контроль над виконанням обов’язків співробітниками, у яких висока кваліфікація, треба в разі виникнення необхідності прийняти спірне рішення.

Команда професіоналів працює на самоконтролі, вам тільки необхідно вислуховувати шляхи вирішення завдання, які вони пропонують і затверджувати їх. Явний контроль, може навіть таких людей образити, що знизить їх мотивацію. Супер професіоналам контроль взагалі не потрібен, в робочий процес треба втручатися тоді, коли вони про це вас попросять.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: