Як написати довідку з місця роботи? Зразок довідки з місця роботи.

довідка з місця роботи

Довідка з місця роботи може знадобитися для багатьох цілей – оформлення кредиту, туристичної візи, в ДАІ та ін. І, хоча складається вона всього з декількох рядків, проте, написати її потрібно за встановленою формою і правилами. Як правильно написати довідку з роботи?


Довідка з місця роботи повинна бути написана на стандартному аркуші формату А4. Її пишуть на фірмовому бланку підприємства, а, якщо він відсутній, то в лівому верхньому куті аркуша проставляється чотирикутний штамп організації, в якому зазначено її повне найменування, юридична адреса, телефон і банківські реквізити.

Дату складання довідки з місця роботи проставляють в першому рядку документа, в лівому верхньому кутку.

Після подвійного відступу посередині рядка напишіть заголовок – слово «ДОВІДКА».

Довідку про роботу почніть зі слова «Довідка видана», вкажіть прізвище, ім’я та по батькові співробітника, що запросив її. Назвіть повне найменування організації, в якому він або вона працює і дату початку трудової діяльності на даному підприємстві, вказавши, що працює співробітник на ньому по теперішній час.

Вкажіть, на якій посаді працює співробітник, і яку суму становить його середньомісячний заробіток.

Напишіть, для чого надається довідка з місця роботи, в яку сторонню організацію і для яких цілей. Якщо довідка потрібна для оформлення туристичної візи, то багато посольств вимагають, щоб в довідці було відображено, те, що робоче місце на час туристичної поїздки буде збережено за даним співробітником і що йому на цей час надана оплачувана відпустка.

Поставте посади і прізвища осіб, уповноважених підписувати подібні довідки, зазвичай, це директор підприємства і головний бухгалтер, іноді разом з ними на довідку з місця роботи ставиться підпис начальника відділу кадрів. Завірте підпису печаткою організації.

ЗРАЗОК ДОВІДКИ З МІСЦЯ РОБОТИ

Назва фірми / підприємства
Повна адреса місця роботи , телефони

«___» ___________20** р.
вих. № _____________

Довідка

Довідка видана П.І.Б. в тому , що він ( а ) дійсно працює в « ____назва фірми_____ » на посаді _____________ з « ______ » _________ р. по теперішній час і його / її щомісячна заробітна плата становить __________ ( прописом ) .

На час туристичної поїздки за П.І.Б. зберігається робоче місце і оклад.

Довідка видана за місцем вимоги .

Директор м.п.                                               підпис

Гол. Бухгалтер                                              підпис

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: