Як назвати свою фірму?

Як назвати свою фірму

Кожен підприємець-початківець починає замислюватися про те, як правильно назвати свою фірму. І це цілком зрозуміло і розумно – якщо назва красиво звучить, легко сприймається на слух і запам’ятовується, то можна вважати, що в недалекому майбутньому стане процвітаючим брендом і принесе пристойний дохід своєму засновнику.


Ну, а якщо назва фірми буде не співзвучною і важковимовною і не запам’ятовуватимиться, то можливо і справи компанії підуть не так прекрасно, як хотілося б. Тому в першу чергу необхідно розібратися, як правильно підібрати назву, для новоствореної фірми.

Перш за все, вибираючи назву для нової фірми, подумайте про потенційних клієнтів. Фірма, буде обов’язково користуватися величезним успіхом і популярністю, якщо дати їй назву, яка здатна дарувати людям позитивні емоції і прекрасний настрій. Але в цій справі, все треба робити в міру, тому що якщо ви вибираєте назву до ресторану чи кафе і назвете його «Синя курочка», то ця вивіска відлякає всіх потенційних відвідувачів. І навіть якщо вам здалося, що воно веселе, нікому не захочеться спробувати, чудово приготовані страви меню, в ресторані з такою назвою.

При виборі назви необхідно визначитися з віковий контингент відвідувачів і їх запитів. Наприклад, якщо ви відкрили магазин одягу для підлітків та молоді, то назва «Відліт» до нього чудово підійде. Але назвати так фірму, що виробляє ортопедичні товари, в тому числі і взуття, буде непристойно по відношенню до хворих, інвалідів та людям похилого віку.

Нерідко багато початківці бізнесмени, що відкрили свою фірму, називають її ім’ям своїх близьких або коханих людей. Якщо ви зважилися на такий крок, то спочатку подумайте, що можливо, може виникнути ситуація, і бізнес доведеться продати. Тільки покупців буде дуже важко знайти, готових купити фірму, яка носить ім’я невідомої людини.

І ще один важливий момент, за твердженнями психологів, люди відвідують, і знову повертаються тільки в такі заклади, від яких у них залишилися приємні враження і спогади, і де вони провели незабутній час. Одним з найпопулярніших і поширених напрямів у виборі назви – це назвати компанію по виду діяльності. Наприклад, фірмі, що займається продажем і установкою кондиціонерів можна дати прекрасну назву «Комфорт». А компанію з продажу зелених насаджень, квітів і насіння назвати «Зелене століття».

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: