Як підвищити суму продажів? П’ять стратегій збільшення середнього чека!

як підвишити суму продаж

Будь-яке підприємство сфери послуг і торгівлі зацікавлене в охопленні великої кількості клієнтів з метою збільшення прибутку. Для цього постійно проводяться акції, вкладається достатня сума грошей в рекламу, використовується багато інших методів. Прийоми спрацьовують, кількість відвідувань клієнтами підприємства збільшується, але при цьому дохід залишається на колишньому рівні.


Чому це відбувається? Можна виділити дві основні причини:

  1. Клієнту не надають належної уваги на території фірми. Він змушений розбиратися самостійно з проведеними заходами. В результаті споживач купує необхідний йому товар зі знижкою і йде. Або взагалі нічого не купує.
  2. Перед співробітниками підприємства поставлено завдання по залученню клієнтів, але не дана інструкція про подальшу роботу з покупцями.

Щоб уникнути помилок ведення бізнесу, слід звернути увагу на кілька стратегій щодо збільшення середнього чека.

Підвищення цінової політики. Це стосується товарів і послуг підприємства. Багатьох керівників лякає даний метод. Вони бояться, що клієнти будуть шукати більш прийнятні ціни. Однак основна частина покупців звертає увагу на якість товару або послуги. Велике значення має обслуговування клієнтів, уважне ставлення. Існують і інші параметри, при яких споживачі будуть готові заплатити встановлену суму.

Використання стратегії порівняльних цін. Клієнту пропонується товар або послуга різної цінової категорії. Наприклад, в салоні краси, фарбу для волосся пропонують різних виробників та різної цінової політики. Споживача це зацікавить обов’язково, так як є вибір. Висока ціна одного товару або послуги допомагає продати інший, дешевший продукт. Працює стратегія порівняльних цін.

Бонуси є популярним методом збільшення продажів в бізнесі. Наприклад, при замовленні на 800 грн пропонується бонус в розмірі 100грн. На цю суму можна придбати товар. Іноді бонуси можуть збиратися на картці до певного часу. У кожній фірмі обмовляється перелік товарів, до яких додаються бонуси. Визначається список подарунків.

Додаткові пропозиції. Непоганий прийом, який при правильному підході принесе істотний прибуток. Наприклад, при покупці сукні продавець пропонує клієнтці придбати аксесуари – сумочку, біжутерію, як відмінне доповнення до образу. Після виконаного манікюру можна порадити купити крем для рук за вигідною ціною. Практично до будь-якого товару можна дати рекомендацію з придбання додаткової продукції.

Вдала покупка. Стратегічний прийом, широко використовуваний в різних видах бізнесу. Тут продається товар з формулюванням:”Два за ціною одного” або “Три за ціною двох”.

Способи збільшення суми продажу повинні регулярно змінюватися. Стратегії можна доповнювати окремими елементами, не змінюючи основу. Інакше прийоми не працюватимуть по закінченню часу.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: