Як проводити облік робочого часу співробітників?

Як проводити облік робочого часу співробітників

Мало хто сьогодні веде облік робочого часу вручну. Адже процес цей трудомісткий і займає багато часу. До того ж результати перевірки мало коли повністю задовольняють запити керівника. Найважче проконтролювати співробітників, що працюють за комп’ютером. Тому все частіше для цього використовують автоматичні програми.


У більшості випадків ведучи ручної облік часу керівнику не вдасться отримати на відповідь на такі питання:

  • Якими саме програмами, сайтами і додатками користуються співробітники?
  • Як вести облік робочого часу великої кількості людей?
  • Як контролювати віддалених співробітників?
  • Як якісно аналізувати великий обсяг інформації, отриманої в звітах?

Завдяки онлайн-сервісам ефективно вести облік робочого часу сьогодні не проблема.
Функції сервісу, що дозволяють вести облік часу співробітників більш ефективно:

1. Поділ програм і сайтів на категорії продуктивності

Ця функція дає можливість збирати інформацію про програми, додатки і сайти, якими користуються співробітники, а також дозволяє отримувати звіти про продуктивність кожного з них. Керівник зможе розподілити всі ресурси за категоріями «Продуктивно / Непродуктивно / Нейтрально», що дозволить на основі реальних фактів, вчасно і без проблем вирішувати спірні питання.

2. Контроль співробітників в режимі реального часу

Дозволить керівникові одночасно контролювати всі відділи компанії. А також, якщо знадобитися, отримувати детальну інформацію про роботу кожного співробітника. Що дозволить керівникові заощадити час на контролі співробітників.

3. Облік робочого часу віддалених співробітників

Сервіс надає можливість контролювати віддалених співробітників. Обговоріть з фрілансерами умови використання онлайн-сервісу для обліку робочого часу і відправте їм запрошення на установку програми. Після цього контролювати виконання обов’язків віддаленими співробітниками стане набагато простіше, а ще вам не доведеться оплачувати час, витрачений фрілансерами на особисті справи в робочий час.

4. Зручні звіти у вигляді графіків і діаграм

Завдяки зручній подачі статистики керівник без зусиль може оцінити ефективність роботи співробітника, відділу або компанії в цілому. Це значно заощадить час, а також спростить аналіз звітів.

Впровадивши онлайн-систему в офісі, керівник зможе з легкістю вести облік робочого часу співробітників. Використовуючи сервіс, вчасно отримувати всю необхідну інформацію. Онлайн-система допоможе керівнику заощадити час на зборі та аналізі даних, дозволить стежити за виконанням обов’язків співробітниками, а також вчасно приймати рішення по оптимізацію роботи всієї компанії.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: