Як створити ефективну бізнес-команду?

Команда завжди була і завжди буде істотним компонентом для побудови успішного бізнесу. Але побудувати міцну команду не завжди просто і легко, важливо планувати її побудова і прикладати певні зусилля, щоб утримати людей в одному човні.Розумні лідери знають, що для створення команди потрібно точно визначити набір навичок співробітників і призначати їм точні завдання, які добре підходять під їх здібності. При складанні команд вони вибирають людей, в яких відчувають, що ті будуть працювати разом добре. Спільні зусилля членів команди не тільки виробляють чудові результати, вони також будують почуття солідарності в рамках своїх організацій.

Раз вже ваш успіх безпосередньо залежить від команди, ви зобов’язані знати певні секрети, які допоможуть зробити її ефективною.

Визнайте міць колективної роботи

Перед тим, як почати, знайдіть час, щоб оцінити силу спільної роботи і те, як ви можете найкращим чином використовувати цей інструмент. Розгляньте результат, який ви хочете отримати, і завдання, які, на вашу думку, необхідні для досягнення цієї мети. Як ви думаєте, чи відповідає кваліфікація ваших співробітників завданням проекту? Визначте, які особистості в вашій команді будуть краще доповнювати один одного. Успішний проект досягається талантами команди, але справжня сила спільної роботи виходить від згуртованості групи і зосередженості на спільній меті.

Виберіть потрібних людей

Якщо ви хочете, щоб ваша команда була дійсно ефективною, вам потрібно, щоб ви поєднали в ній потрібних людей для роботи. Якщо можливо, спробуйте включити співробітників вашої організації, які приносять різноманітний досвід і перспективи для проекту. Якщо, наприклад, ви намагаєтеся придумати новий спосіб, щоб відстежувати рівень задоволеності клієнтів за допомогою нових інструментів соціальних медіа, то обов’язково включайте в цю роботу співробітників, які знають, що таке продаж, інформаційні технології, якість обслуговування клієнтів і багато іншого. Намагайтеся вибирати людей для вашої команди, які разом забезпечать широку перспективу вашого проекту.

Делегуйте

Після того, як ви вибрали вашу команду і визначили ваші очікування, делегуйте свої повноваження і доступ команди, щоб завершити проект. Працьовиті, енергійні і творчі люди розчаровуються дуже швидко, якщо вони не мають свободи, доступу до інструментів, а також інших ресурсів, необхідних для завершення своєї роботи.

Після того, як ви виклали свої рекомендації, ви можете переконатися, що вони можуть це виконати. Уникайте того, щоб розповідати членам команди, що робити і як це зробити. Замість цього, працюйте з ними, ставте цілі, а потім усувайте перешкоди, надавайте доступ, а також забезпечуйте підтримку вашій команді необхідну для досягнення цих цілей.

Аналізуйте прогрес

Якщо ви вибрали правильних людей для своєї команди, ви повинні переконатися, що команда працює добре разом, і що проект знаходиться на шляху до успіху. Організуйте, у міру необхідності, форум, де ви і команда зможете розділити проблеми, успіхи, а також контролювати просування.
Ви можете виявити, що вам потрібно призначити керівника групи, або перевизначити проект і перепризначити ролі. Спробуйте дати це право самій команді. Це їх дуже зблизить.

Святкуйте ваші успіхи

Коли ваша команда досягає або перевищує цілі, то обов’язково визнайте цю перемогу і святкуйте її. Як мінімум, плануйте остаточні збори команди, де ви можете подякувати групу колективно і описати позитивний вплив їх роботи на весь успіх вашої організації і ваших клієнтів. Однією відмінною рисою видатної команди є дух товариства. А для цього потрібно помічати роль команди у всьому процесі досягнення успіху.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: