Як успішно управляти проектами.

Як успішно управляти проектами

І в житті, і в роботі стає все більше складнощів, якщо Ви не вмієте правильно ставити пріоритети. Тому пропоную Вам п’ять способів ефективного управління проектами:


1. Робіть тільки те, що важливо

Кращий спосіб завершити проект – ніколи не починати його. Якщо щось не має для Вас ніякого значення, то не робіть цього. Життя занадто коротке, щоб робити багато зайвої роботи, яка зовсім не важливе в житті. Коли Ви вирішуєте, скільки роботи можете виконати, і берете участь тільки в тих проектах, які дійсно представляють для Вас інтерес, працювати стане набагато легше, з’явиться ентузіазм, і Ви досягнете великих успіхів.

2. Знайте свою роль

Вносити свій індивідуальний внесок у проект і бути відповідальним за нього – це зовсім не одне і те ж. Чесно відповідайте собі на питання: «Чи добре я керую проектами?», «Чи є у мене природна схильність до управління проектами?» Якщо ні, тоді Вам слід бути вкладником, а не керівником.

3. Майте чітке уявлення про результат

Ви повинні чітко розуміти, що собою являють завершений проект. Якого кінцевого результату слід очікувати? Які показники вимірювання успіху? Яким буде вплив завершеного проекту? Усвідомлення того, що Ви хочете досягти в кінцевому підсумку, допоможе Вам уникнути руйнування планів і краху.

4. Дивіться на календар

Одних тільки графіків недостатньо. Щоб працювати ефективно, Ви повинні планувати крайні строки, етапи, терміни завершення і уважно стежити за людьми, які керують проектом. Без чіткого розуміння мети і термінів легко відволіктися від поставленого завдання, тому знайте свої цільові орієнтири і прагніть до них.

5. Зосередьтесь на непересічності, перевазі і обслуговуванні

Щоб відмінно виконати проект, запитайте себе: «Як я можу неординарно і чудово виконати цей проект?» «Що можна зробити, щоб люди захоплювалися досконалістю моєї роботи?» «Як підтримувати обслуговування на найвищому рівні?» Коли Ви не хочете бути непоміченими і вирішуєте стати видатним творцем, цінним вкладником, роботою якого люди глибоко захоплюються при кожній взаємодії, Ви досягнете нового рівня досконалості в кожному проекті.

Ці стратегії допоможуть Вам вкладати свою душу і серце в роботу над проектами. У Вас з’явиться більше ентузіазму, Ви будете обслуговувати людей краще і почнете відчувати те, що ми називаємо Повноцінним життям!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: