Як вибрати хорошого юриста?

Як вибрати хорошого юриста

На випадок виникнення непередбачених ситуацій може знадобиться кваліфікована юридична допомога, для цього зазвичай звертаються або до приватних юристів, або в юридичну компанію. Але дуже часто в даній професії зустрічаються шахраї, які не в змозі надати професійну допомогу, а тільки беруть з клієнтів гроші.


Ринок юриспруденції в нашій країні розвивається дуже хаотично. Існує безліч фірм, які в короткі терміни обіцяють вирішити будь-які проблеми, але ось ті, які реально допомагають – одиниці.

Надавати юридичні послуги може абсолютно будь-який громадянин, який має відповідний диплом. А ось клієнту дуже складно відрізнити висококваліфікованого юриста від дилетанта, який купив свій диплом в переході.

Дуже багато шахраїв, які пропонують вирішити питання, пов’язані з кримінальним судочинством. У такому випадку адвоката краще вибирати виходячи з рекомендацій реальних людей. Особливо це стосується великих міст.

Якщо ваша проблема може бути вирішена тільки в судовому порядку, то варто витратити якийсь час, пошукати дійсно хорошого юриста, але варто розуміти, що його послуги коштуватимуть недешево. Тому потрібно знайти ще й гроші.

При першій зустрічі досвідчений і грамотний юрист зробить наступні речі:

  1. Він уважно вислухає вас, зрозуміє суть проблеми.
  2. Назве всі документи, які знадобляться йому для роботи
  3. Розповість передбачуваний план дій, який необхідний для вирішення питання.
  4. Назве вартість послуг, а також повідомить про можливі додаткові витрати, які можуть виникнути, наприклад, експертиза, судові витрати і так далі.
  5. Досвідчений юрист не погодиться працювати без авансу, тому будьте готові внести якусь суму попередньо. Це не стовідсоткова сума, але відсотків 50 потрібно буде заплатити.
  6. Також хороший юрист готовий надати свої звіти про подібних справах, які були успішні.
  7. Досвідчений юрист ніколи не буде на 100% гарантувати позитивний результат, але зможе визначити ймовірність успішного результату, а також назвати статті закону, які гратимуть на користь.
  8. Він чітко і грамотно сформулює відповідь на кожне питання, не стане шукати відмовки або говорити загальними фразами.
  9. Спробує зробити все можливе, щоб не доводити справу до суду.

Звичайно ж, це не повний список, але цілком можливо зрозуміти інтуїтивно, з ким маєте справу. Головним результатом такої зустрічі має бути довіра, яку юрист викликає у клієнта. Якщо така довіра не виникає – краще пошукати іншого фахівця.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: