Як збільшити онлайн-продажі?

Як збільшити онлайн-продажу

Велика частина компаній зацікавлена ??в прискоренні онлайн-продажів, і підприємець з Вашингтона Річ Горман знає, як це зробити. Своїми знаннями він поділився з виданням Communities Digital News. «Мої рекомендації – це результат досвіду роботи з декількома стартапами. Деякі з них зроблені на основі проб і помилок, інші підказані здоровим глуздом », – говорить Річ Горман.


1. Розташовуйте до себе

Це зрозуміло на рівні інтуїції, але за цим стоїть і щось більше. Недостатньо пропонувати відмінний продукт і хороший сервіс. Люди нічого у вас не куплять, якщо ви їм не подобаєтеся. Зосередьтеся на тому, що цікаво потенційним покупцям. Ваша вигода від угоди вторинна по відношенню до того, що вона дасть вашим покупцям, і вкрай важливо, як ви донесете до них цю думку.

Зацікавленість людей – це ключ до привабливості вашого товару. Тому більшість успішних компаній використовують ЗМІ для взаємодії з покупцями і формування прихильності до торгової марки. Порадуйте людину, і вона залишиться з вашою компанією назавжди.

2. Виберіть основну спеціалізацію

Більшість компаній пропонують більше одного продукту або послуги. Це чудово. Однак, головна сторінка вашого сайту повинна бути присвячена одній основній пропозиції, яка приваблює відвідувачів. Далі їх можна перенаправити на повний каталог. Зберігайте простоту і не перевантажуйте відвідувачів сайту інформацією.

3. Використовуйте повний опис замість скороченого варіанту

У колах рекламників часто сперечаються на цю тему. Однак, ті, хто може зробити покупку, прочитавши лише коротку рекламу, зможуть купити продукт і з повним описом – його вони можуть просто не читати. Але для тих, хто хоче отримати комплексну оцінку товару і отримати відповіді на всі свої запитання, докладний опис буде важливим фактором вибору.

4. Розміщення пропозицій по e-mail розсилкам інформації

Кількість ваших передплатників в чомусь залежить від того, в якому місці на вашому сайті знаходиться пропозиція e-mail розсилки інформації. Отримання e-mail адрес відвідувачів сайту та іншої інформації – великий плюс, але дуже не захоплюйтеся цим. Залишити позитивне враження про сайт набагато важливіше. Тому зробіть пропозицію розсилки помітною, але ненав’язливою.

5. Ніяких «я, мене і ми» в інформації

Опис товару або послуги повинен бути звернений до читачів, замініть всі «я, мене і ми» на «Ви і Вас». Ця невловима зміна загального тону робить позитивний вплив на потенційних покупців.
онлайн-продажі

6. Швидкість, швидкість, ШВИДКІСТЬ

Затримки в роботі сайту можуть викликати втрату до 7 відсотків покупців. Тому оптимізація роботи веб-сайту – це важлива інвестиція в бізнес. Відвідувачі сайту хочуть бачити просту навігацію. Вони будуть поблажливо ставитися навіть до помилок, які з’являтимуться час від часу, якщо сайт буде працювати швидко.

7. Заслужіть довіру

Багато людей або компанії мають надійну репутацію в якій-небудь сфері. Досягніть підтримки і визнання вашого товару від зовнішнього авторитетного джерела, і розмістіть відповідне посилання на сайті. Це збільшить реальну цінність товару або послуги.

8. Інформуйте, а не продавайте

Позиціонуючи себе як ресурс, якому люди довіряють і звертаються до нього за порадою, ви позбавите себе від необхідності переконувати людей купувати ваші товари. Це рішення вони будуть приймати самі.

Важливо вести блог і завжди бути доступним. Зараз блоги створюють ринкову вартість і завойовують довіру, яка пізніше перетворюється в покупців.

9. Створіть відчуття терміновості

Це не обов’язково означає: «Купи прямо зараз і отримаєш безкоштовний набір ножів». Розташовувати до себе – як і раніше найважливіше! Однак, сайт потрібен для того, щоб підштовхнути відвідувачів зробити покупку. Уникайте зайвих кроків і зайвої інформації.

Зробіть привабливу пропозицію, завоюйте довіру, і вкажіть людям, де купити. Не ускладнюйте цей процес. Ваша мета – переконати відвідувача сайту купити прямо зараз, не кажучи відкрито: «Купи прямо зараз!»

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: