Як збільшити потік клієнтів?

Як збільшити потік кліентів

Крім зовнішніх причин, ваш бізнес міг страждати від:

Конкурентів, які намагаються всіма правдами і неправдами перехопити ваших потенційних клієнтів. У них міг бути більший бюджет на рекламу, найкраща маркетингова стратегія або більш якісні продукти, що допомагають переманити клієнтів.


Деякі клієнти не були впевнені в вашій пропозиції. Покупці можуть сумніватися в тому, що ваш продукт здатний розв’язати їхні актуальні проблеми, або ж не знати їхнього справжнього значення. Винні ви і тільки ви.

Але це все помилки минулого. У цьому році потрібно їх врахувати, зробити висновки і розробити стратегію, яка дозволить клієнтам подивитися на вас по-новому. Завдання не складне, але вимагає ретельного планування. І ось п’ять простих порад, які посприяють досягненню поставленої мети …

1. Зробіть свій бізнес видимим для потенційної аудиторії

Провівши невелике дослідження, ви зможете визначити більш точно свого цільового клієнта і слідом за цим дізнатися його місця проживання в інтернеті. Далі справа техніки – створити профілі своєї компанії в потрібних соціальних мережах або на тематичних форумах, активно спілкуватися і ділитися новинами, залучати користувачів на свою сторінку.

Так само правила виживання в сучасному світі вимагають, щоб у компанії (або навіть у фрілансера-одинака) був власний сайт, де б в деталях представлялися послуги та можливості. Якщо діяти злагоджено і методично, за досить короткий час глуха цегляна стіна, яка відділяє вас від клієнтів, спочатку стане нижче, потім прозоріше, а пізніше зовсім зруйнується. І все завдяки забезпеченому вами присутності в медіапросторі та безперервному потоку інформації про вашому бізнесі.

2. Зробіть ціну своїх продуктів клієнтоорієнтованої

Задайте собі питання:

  • Я пропоную унікальний товар, або мої продукти широкодоступні?
  • Встановив я адекватну ціну на продукт, або ж вона сильно завищена?
  • Чи можуть мої клієнти дозволити собі купувати продукти за встановленою мною ціною?
  • Як зробити мої продукти дешевше, ніж у конкурентів?

Дайте відповідь на запропоновані питання і подивіться, що можна змінити в зв’язку з вашою конкретною ситуацією і які зміни можна внести в стратегію розвитку продукту.

3. Зверніться до існуючих клієнтів

У гонитві за новими клієнтами ми часто забуваємо про тих, що вже проявив до нас симпатію і відданість. Перегляньте свій список контактів і проаналізуйте останню активність існуюючих клієнтів. Зв’яжіться з ними зручним для них способом, щоб зайвий раз нагадати про себе, проінформувати про поточні акції або зробити індивідуальну пропозицію.

Крім завдання продати, ви зможете вирішити й інше – продемонструвати клієнтам, що ви про них пам’ятаєте і цінуєте їх зв’язок з вашим брендом.

4. Зосередьте увагу на підвищенні ступеня задоволеності клієнтів

Задоволений клієнт залишається лояльним до бренду протягом багатьох років! Навіть якщо покупка була здійснена лише одного разу, позитивні емоції залишаються назавжди. Якою кількістю задоволених клієнтів ви можете похвалитися? Які кроки ви робите для того, щоб клієнт пішов від вас задоволеним?

Ось ваші інструменти для досягнення цієї мети:

  • Високопрофесійна і оперативна служба підтримки клієнтів, що адекватно вирішує питання будь-якого рівня складності.
  • Продукти, які надихають клієнтів на повторну покупку.
  • Добре налагоджений зворотній зв’язок і швидкі дії на вирішення неприємних запитань (скарги, брак, повернення, обмін і т.п.).
  • Постійні знижки та акції, що підігрівають інтерес клієнтів до товарів і бренду.

Все це вимагає деяких інвестицій, однак окупність і подальший прибуток не змусять себе довго чекати.

5. Продовжуйте вдосконалюватися

Давайте припустимо, що мета досягнута і ви розширили свій клієнтський список. Які ваші наступні дії? Правильна відповідь: працювати над утриманням клієнтів, над збереженням їх лояльності до вашої компанії. А для цього потрібно розвиватися, саме розвиток і зростання доводять покупцям, що свого часу вони зробили правильний вибір, звернувшись до вас. Що ви були і продовжуєте залишатися кращими у своїй справі, що ваші товари та послуги відповідають один раз заданим високим стандартам якості, що люди до вас ідуть, а значить, ви цілком конкурентоспроможні.

Сталий і своєчасний розвиток забезпечить вам велику клієнтську базу, лояльну до бренду протягом досить тривалого часу.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: