Як збільшити продажі!

Як збільшити продажі

Пошук нових людей, які будуть купувати вашу продукцію або користуватися вашими послугами, є важливою частиною всього процесу продажів. У Вас є відмінна продукція, але немає клієнтів, які бажають купити її?


Ви не знаєте, як знайти підхід до своїх клієнтів, або ваша комерційна пропозиція приваблює не достатньо замовників?

Скористайтеся наступними 14 порадами в сфері продажів, щоб зацікавити більше клієнтів, які будуть купувати вашу продукцію.

1. Люди купують переваги

Люди купують не продукцію, результат користування цією продукцією. Почніть пошук свого ідеального клієнта, складаючи список всіх переваг, якими ваш клієнт буде насолоджуватися, користуючись вашою продукцією або послугами.

Кампанія «Поділися кока-колою з …» досягла підвищення рівня продажів на 4%, просто випускаючи пляшки Коли з особистими іменами людей. Таким чином, компанія зробила акцент на задоволенні потреби людей в дружбі і персоналізації. Адже пити кока-колу з вашим ім’ям на ній – це оригінально.

2. Чітко визначте свого клієнта

Хто, швидше за все, стане купувати вашу продукцію, причому відразу ж? Створіть стереотип такого клієнта.

Задайте собі конкретні питання: Скільки років повинно бути такому клієнтові? Якої статі може бути клієнт? Чи є у клієнта діти? Скільки грошей заробляє клієнт? Чи є у клієнта освіта?

3. Чітко позначте проблему

Які проблеми є у вашого клієнта, які Ви можете вирішити? Якщо Ви правильно визначили стереотип свого клієнта, ця людина буде платити Вам за те, щоб Ви вирішили його проблему.

  • Іноді проблеми очевидні і зрозумілі.
  • Іноді проблеми не очевидні або неясні.
  • Іноді проблем у клієнта не існує. У такому випадку замовник не буде купувати вашу продукцію.

4. Розробіть свою конкурентну перевагу

Визначте свою конкурентну перевагу – вигоди і зручності, які привернуть клієнтів до вашої продукції або послуг, тому що у вашого конкурента таких немає. Зосередьтеся на перевагах, які представляють вашу продукцію у вигідному світлі перед іншими.

5. Використовуйте контент-маркетинг і маркетинг в ЗМІ

Зараз, як ніколи раніше, багато способів запропонувати увазі клієнтів свою продукцію. І, що найцікавіше, всі вони – безкоштовні. Ви можете використовувати соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter, або створити власний блог. Будуючи відносини з клієнтами через ці канали, Ви можете залучити більше людей, ніж будь-коли раніше.

Деякі переваги контент-маркетингу включають в себе: більше доступу до перспективних покупців. Більше каналів продажів вашої продукції. Зниження витрат на залучення клієнтів.

6. Іноді вам доведеться використовувати метод «холодних дзвінків»

Методом «холодного обдзвону» потенційних клієнтів користуватися важко і неприємно. Але ваше завдання – залучити клієнтів, незалежно від того, робите Ви це при особистій зустрічі або по телефону. Особливо, якщо ваша продукція ще нова, Вам, можливо, доведеться постаратися зацікавити клієнтів по телефону.

7. Спробуйте метод 100 дзвінків

Цей метод дозволяє долати страх отримання відмов. Зверніться до 100 клієнтам і чим швидше, тим краще. Результат продажів для Вас поки не важливий, а важливо – число людей, до яких Ви звертаєтесь. І Ви перестанете боятися.

8. Правильно встановлюйте ціну

Дізнайтеся ціни у своїх конкурентів, щоб правильно встановити ціну на свою продукцію. Якщо у Вас дорога продукція, Ви повинні бути готові запропонувати своїм клієнтам чудову якість. Ціна може залежати від того, як сприймають вашу продукцію. Якщо Ви зможете зробити свою продукцію краще, ніж у конкурентів, значить можна стягувати більш високу ціну.

9. Вивчіть методи ведення переговорів

Досвідчені переговорники, як правило, намагаються знайти рішення, яке може задовольнити обидві сторони. Це – так звані «безпрограшні» пропозиції, коли обидві сторони задоволені результатами переговорів.

Кращі переговорники володіють наступними трьома якостями:

  1. Вони задають доречні питання, щоб з’ясувати, що саме Ви хочете.
  2. Вони терплячі.
  3. Вони дуже добре підготовлені.

10. Робіть ефективні презентації

У продажах дуже важливо робити творчі та переконливі презентації для своїх клієнтів. Одним з багатьох способів створення ефектної презентації є PowerPoint.

11. Намагайтеся утримати свого клієнта

Намагайтеся зробити так, щоб той, хто якось став вашим клієнтом, залишався ним завжди.
Коли клієнт купив вашу продукцію, ваші відносини з ним не повинні закінчуватися. Побудуйте надійні і довгострокові відносини зі своїм клієнтом. Тоді Вам довірятимуть більше і цінність вашої продукції зросте.


12. Запропонуйте потенційним клієнтам щось дійсно класне безкоштовно

У Вас набагато більше можливості реалізувати свою продукцію, якщо Ви дозволяєте клієнту попередньо спробувати її. Зніміть коротке відео про використання своєї продукції, запропонуйте клієнтам безкоштовно протестувати деяку частину своєї якісної продукції, щоб вони із захопленням чекали, що ж буде далі.

13. Давайте клієнтам інсайдерську інформацію

Якщо Ви збираєтеся найближчим часом реалізувати свою продукцію, розкажіть про це своїм клієнтам. Вони будуть раді почути про це, і Вам вдасться завоювати їхню довіру. Вони можуть навіть купувати більше вашої продукції саме через це.

14. Ваше комерційна пропозиція має бути простою і зрозумілою

Виберіть одну або дві переваги своєї продукції і чітко вкажіть їх в заголовку про продажі. Ваші клієнти повинні розуміти, що вони отримують від вашої продукції. Саме вказуйте переваги, а якщо їх багато, створіть повідомлення, орієнтовані на різних клієнтів, яким вони підходять.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: