Як зробити пропозицію, від якої не можна відмовитися!

пропозиція

Кілька широко відомих кожному, більш-менш нормальному продавцеві, технік дозволять змусити покупця пристрасно захотіти купити ваш товар. І якщо цих методів впливу на клієнта до сих пір немає в вашому арсеналі переконання – їх варто освоїти і взяти на озброєння.


Вибиваємо позитивну відповідь

Покупець, що спочатку налаштований на покупку – в будь-якому випадку купить ваш товар. Хороший же продавець повинен вміти продавати навіть тим, у кого не було в планах розпрощатися з грошима в вашому магазині. Такі клієнти мають негативно-заряджений потенціал, його то і слід змінити на позитивний – перетворити «ні» в «так».

Головне завдання продавця – розпізнати настрій потенційного покупця. Слідом за цим, будь-що добитися, вибити з нього якомога більше ствердних відповідей, змінивши полярність.

Розводимо на мрію

Люди не купують товар. Цю істину необхідно чітко вбити собі в голову. Навіть відносно товарів першої необхідності, в тому числі і продуктів харчування: мужики купують філе індика не тому, що воно здається їм сексуальним, мужики хочуть мати здоровенний м’язи, як у Арні; дівчата віддають перевагу салатам не тому, що ті зроблять їх щасливими, але лише з тієї причини, що хочуть позбутися від жиру на животі.

Продавайте образ, мрію, а не свою продукцію, вигоди для покупця, замість характеристик товару.

Віримо в свою справу

Якщо ви продаєте відверту поганий товар, або припиняйте цим займатися, або вам самим доведеться повірити, що ваш товар дійсно хороший. Полюбіть те, що продаєте, як квіточка любить сонечко, як теля коров’яче вим’я, повне молока, як риба любить опариш, як гнойовий жук любить … інакше, клієнт вам просто не повірить.

Тренуйтеся в своїй майстерності

Кожна пропозиція, що виривається з ваших вуст, повинна являти собою практичну реалізацію всіх тих уроків, порад, рекомендацій і технік маніпуляції, продажів, якими рясніють численні керівництва з продажу. Ви повинні навчитися продавати так, як це робив Леонардо Ді Капріо в ролі Джордана Белфорта в кінострічці Вовк з Уолл-Стріт. А щоб навчитися цьому, потрібно практикуватися.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: