Європа озвучила найгірший прогноз курсу валют на 2018 рік в Україні!

Європейські експерти провели аналіз українського експорту, після чого назвали три найбільш реалістичних прогнози для курсу валют в 2018 році.


ФАКТИ. У минулому році економічна ситуація в Україні була сприятливою, в основному завдяки зростанню продажів сировинних товарів. Збільшення експорту товарів і послуг з України в цілому склало 18%, що додало національній фінансовій системі 8 мільярдів доларів. Загалом же, за минулий рік валютні активи країни збільшились на 10 мільярдів доларів в порівнянні з 2016 роком. Хороше зростання експорту забезпечило відносну стабільність національної грошової одиниці.

ПРОГНОЗИ. Європейський аналітичний центр зробив загальний аналіз, згідно з яким на сьогоднішній день є три ймовірних прогнози для української валюти. У найбільш реалістичному варіанті курс долара може скласти 28-29 гривень. Якщо ж Нацбанк вирішить поповнити резервні активи на 1-2 мільярди доларів, курс може піднятися, але не повинен перевищити 30 гривень. При самому негативному розвитку подій, за розрахунками експертів, долар зросте до 32-33 гривень.

ЕКСПЕРТИ підкреслюють, що всі три можливих прогнози, в першу чергу, залежать від зростання експорту товарів і послуг. Курс може помітно збільшитися при відсутності експорту, проте на сьогодні є стійка тенденція до зростання цін на сировинні товари, про що говорить цінова кон’юнктура на світових ринках.

Джерело: uk.etcetera.media

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: