Зразок заяви на відпустку за власний рахунок, без збереження заробітної плати.

заява за власний рахунок

Заява на відпустку за свій рахунок – друга за кількістю звернень, після заяву на щорічну оплачувану відпустку. Основна відмінність заяви на відпустку за свій рахунок полягає в тому, що співробітнику компанії (працівнику) потрібна з яких-небудь причин відпустка, причому компанія цю відпустку не оплачує.


Строго кажучи, формулювання, в якій містяться слова «без збереження заробітної плати», є більш правильними з точки зору законодавства, хоча і менш поширеним.

Зміст заяви на відпустку за свій рахунок

Незалежно від причини відпустки за свій рахунок працівник зобов’язаний написати заяву на відпустку. Слід зазначити, що заява необхідно писати не тільки в разі відпустки за свій рахунок, а й за будь-яких інших видах відпустки.

Заява на відпустку за свій рахунок містить в собі кілька частин (як і будь-яка інша заява):

1. Шапка – вирівнюється по правому краю. Містить в собі посаду і ПІБ посадової особи, на ім’я якої пишеться заява, також містить посаду і ПІБ того, хто пишеться заява.

2. Слово «Заява» пишеться по середині без крапки на кінці.

3. Зміст заяви. У разі заяви на відпустку за свій рахунок змістовна частина виглядає так: “Прошу надати мені відпустку без збереження заробітної плати на ______ календарних днів з« __ »_________20__ року”

4. Внизу заяви ставиться дата складання заяви, підпис і розшифровка.

Після складання заяви на відпустку видається наказ, в якому працівник розписується.

Зразок заяви на відпустку за власний рахунок, без збереження заробітної плати.

Директору ТОВ «Незабудка»

Санченко О. П.

Старшого комірника

Коркача Василя Петровича

 

Заява

Прошу надати мені відпустку без збереження заробітної плати тривалістю сім календарних дні з 01.09.2016р. по 07.09.2016р. по сімейними обставинами (власне весілля).

 

29.08.2016                                                                                                                                       підпис/Коркач В. П.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: