Причини невдач на початку бізнесу.

Причини невдач на початку бізнесу

Основні причини невдач в новоствореному бізнесі мають, як правило, організаційну природу.


Іншими словами, у вас повинен бути бізнес-план – покрокове керівництво до дії. Яким би невеликим не був початковий капітал, він повинен бути витрачений строго за призначенням. Якщо гроші закінчуються ще на старті, це означає, що була допущена стратегічна помилка.

Найпоширеніші причини невдач підприємців:

Відсутність орієнтованості на клієнта. Потрібно зацікавити вашого потенційного клієнта. Починаючи справу, навіть дуже оригінальну і нову, подумайте, як донести його ексклюзивність до інших людей.

Помилки в управлінні грошовими потоками. Фінансова безграмотність, зловживання кредитами і невміння правильно розподіляти наявні ресурси загубило левову частку молодих проектів.

Відсутність мети. Якщо ваша бізнес-ідея не має чіткої мети, вона або не працюватиме взагалі, або затихне в процесі її втілення в життя. Визначтеся, якого рівня доходу ви хочете досягти, і що будете робити з початковими прибутками. Найкращий варіант – запустити їх в справу.

Відсутність грамотного керівництва. Якщо бізнесом займається більше 1 людини, обов’язково повинен бути той, хто приймає рішення.

Прокрастинація – відкладання важливих для бізнесу етапів на потім. Дійте негайно і починайте з головного!

Зайва обережність. Невиправданий ризик теж не принесе користі, але страх – ще більш збитковий для розвитку прибуткового підприємства. Якщо постійно чекати ідеального моменту для втілення своєї ідеї, можна витратить на таке очікування роки. Як свідчить одна гумористична і в той же час життєва фраза: “Якщо довго дивитися на дівчину, можна побачити, як вона виходить заміж”. Це відноситься до тих, хто зволікає і пропускає із-за цього добру нагоду.

Недолік наполегливості. Деяких підприємців перша невдача відразу вибиває з колії. Такі люди кажуть “не спрацювало” і відходять в сторону. Це неправильна стратегія. Щоб переконатися в життєздатності ідеї, необхідно протестувати її кілька разів – чим більше, тим краще. Але робити це потрібно з розумом, постійно доопрацьовуючи і коригуючи обраний напрям. Повторимося, саме коригуючи, а не просто роблячи одне і те ж тим же самим способом.

“Якщо людина багато разів повторює одні й ті ж дії, чекаючи отримати різний результат, то його можна назвати божевільним.”

Альберт Ейнштейн

І не варто чекати миттєвої віддачі навіть від самого, на вашу думку, геніального бізнес-плану. Пам’ятайте, що успіху добиваються лише самі терплячі і наполегливі.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: