12 кроків на шляху до багатства!

багатство

Для того, щоб поліпшити своє фінансове становище, необхідно правильно розпоряджатися грошима і слідувати простим правилам, які знають всы заможні люди.


1.Ваші доходи повинні перевищувати витрати, а не навпаки. Деякі люди не можуть дозволити собі певні речі, але влазять у борги, так як думають, що ці покупки зроблять їх щасливими. Важливо вміти жити по своїм фінансам. Тому перед тим як щось купити, оціните свої фінансові можливості.

2. Робіть заощадження. Від кожного вашого доходу відкладайте 20%. Таким чином ви ніколи не зіткнетеся з ситуацією, коли знадобитися терміново щось купити або замінити, а у вас не виявиться грошей.

3. Записуйте всі свої витрати, не тільки великі, а й дрібні. Таким чином ви помітите, куди йдуть ваші гроші і зможете скоротити непотрібні витрати.

4. Намагайтеся не брати кредити. Ви ніколи не поліпшите своє фінансове становище, якщо будете щомісяця віддавати більшу суму за відсотки.

5. Не знімайте квартиру, краще придбайте свою. Як правило, сума щомісячної виплати по іпотеці дорівнює сумі, яку ви віддаєте щомісяця за орендовану квартиру.

6. Позбавляйтеся від шкідливих звичок. Це не тільки помилки в економії, а й та ж сама лінь і звичка все відкладати на потім. Якщо зумієте організувати свою діяльність і не будете лінуватися, то успіх вам гарантований.

7. Ставте перед собою конкретні цілі. Наприклад визначте для себе суму і напишіть термін за який ви хочете її досягти. Оцінюйте свої можливості адекватно, не ставте занадто важкі завдання, але і не знижуйте планку до мінімуму.

8. У кожного в добі 24 години, але одні вміють ефективно планувати свій день, а інші витрачають багато часу даремно. Почніть будувати плани на цілий день, тоді він дасть свої плоди.

9. Щоб досягти успіху в будь-якій справі, потрібно викладатися по повній. Наполеглива праця – єдиний спосіб досягти результату.

10. Створіть джерела пасивного доходу. Перше що приходить кожному на розум – це здача в оренду нерухомості і дивіденди, але не всі можуть собі таке дозволити. Тому знайдіть варіанти, які підходять саме вам. В даний час, наприклад, дуже популярний заробіток на блогах.

11. Інвестуйте гроші в ту справу, в якій розбираєтеся. Якщо ви, наприклад, багато знаєте про медицину, то вкладатися в сільське господарство для вас, як мінімум, не дуже розумно.

12. Займайтеся тією справою, яка вам дійсно цікава. Так, вам не завжди все дасться легко, щось буде не виходити. У такі моменти пам’ятайте, що навіть у самих успішних підприємців іноді бувають невдачі.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Коментарів: 1
  1. Водвуд Томас

    як на мене 30% порад є спеціально для збіднювання

Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: