5 найцікавіших онлайн-бізнес ідей.

biznes-onlayn

Будучи підприємцем, Ви не зобов’язані орендувати приміщення і відкривати мережу магазинів, щоб використовувати свої навички і заробляти гроші. Інтернет пропонує безліч можливостей для започаткування власного бізнесу, часто не вимагаючи ніякого початкового капіталу. Зосередивши увагу на своїх сильних сторонах, ви будете мати можливість отримати клієнтуру і почати власний онлайн-бізнес.


Наступні форми бізнесу дозволять Вам отримувати дохід, варіюючи формами зайнятості (повний робочий день або часткова зайнятість):

1. Mobile-розробник

Мобільні додатки зараз знаходяться на піку популярності, і люди готові платити хороші гроші за те, щоб керувати своїм життям за допомогою смартфонів. Володіючи оригінальними ідеями і володіючи навиками кодування, ви можете створити власний додаток. У разі, якщо Вами рухає лише ідея, не підкріплена певними навичками, багато розробників будуть готові співпрацювати з вами і працювати над Вашим проектом.

2. Бізнес-консультант

Маючи великий досвід у сфері бізнесу, Ви можете відкрити власну справу, засновану на консультуванні підприємців-початківців. Використовуючи свої навички, Ви здатні допомогти новачкам вийти на хороший старт і сприяти тому, щоб досвідчені підприємці не відставали від попиту. Для демонстрування своїх знань і навичок, ви можете також публікувати статті про бізнес на таких платформах, як LinkedIn, що в подальшому забезпечить Вам створення великої бази клієнтів.

3. EBook-автор

Тепер видати книгу стало простіше, ніж коли-небудь. Само-публікація стала єдиною можливістю для авторів, яким неодноразово було відмовлено в публікації в ряді видавництв. Ви можете написати книгу, присвятивши її кулінарії, питанню про втрату ваги або нерухомості, опублікувати її на онлайн-платформі і запросити власну ціну.

4. Handmade-продавець

Такі веб-сайти, як Etsy і ArtFire, є платформами, які дозволяють легко організувати продажу виробів ручної роботи. Якщо ви купуєте ваші матеріали оптом, і Ви можете поставляти товар швидко, вам відкриється можливість отримувати прибуток в найкоротші терміни.

5. Дистанційна технічна підтримка

Багато малих підприємств не мають бюджету, щоб найняти ІТ-співробітника на повний робочий день, тому, коли їх системи виходять з ладу, вони зазвичай звуть на допомогу членів сім’ї та друзів. Якщо у вас є досвід роботи з комп’ютерами та мережами, ви можете запропонувати їм негайну віддалену допомогу у вирішенні технічних проблем.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: