Джерела пасивного прибутку!

пасивний прибуток

Слово «пасивний» часто вводить в оману тих, хто бажає по-легкому заробити гроші. Відсутність зусиль – це спонукання для ледарів. Люди, які бажають забезпечити собі надійне джерело надходжень, повинні попрацювати спочатку, щоб мінімізувати свої зусилля згодом.


Пасивний дохід – древній спосіб заробітку. Так працювали найхитріші або далекоглядні представники людського суспільства. Наприклад, лихварі. Зробивши статок, вони все життя його примножували, користуючись людськими слабкостями і пристрастями. Класичний спосіб постійного доходу – вкладення грошей в стабільний банк, що ось уже на протязі тисячоліть зручно і практично.

Помилкою є думка, що для створення джерела постійних надходжень потрібно мати солідний капітал. Це не так. Кожен може знайти можливість отримувати прибуток без значних вкладень і зусиль. Давайте розглянемо декілька способів.

Чому варто задуматися про джерело пасивного доходу?

Наша свідомість визначає роботу як щоденну працю. Тільки так можна сподіватися на зарплату. Чим більше часу приділяти роботі, тим більше винагорода. Багато мільйонерів визнані і шановані трудоголіки. Хоча, на думку більшості, могли б жити нічого не роблячи.

Пасивний дохід для тих, хто бажає сходити на роботу один раз, а зарплату отримувати цілий місяць – це цілком реально! Єдиний мінус – необхідність стежити за актуальністю вкладень. Зате плюсів відразу кілька:

  • стабільні надходження грошей;
  • відсутність залежності від роботи;
  • можливість перенаправляти і збільшувати прибуток.

Яку б нішу з нижче запропонованих джерел пасивного доходу ви не вибрали б, доведеться регулярно стежити, а чи правильно використовують ваші грошики? Чи немає можливості збільшити відсоток? Як і раніше чи актуальний обраний бізнес, з’явилися тенденції до занепаду? Коли ризики втратити свої кошти збільшуються, необхідно вчасно вилучити їх з обороту.
Без чого неможливий пасивний дохід?

Хтось відразу вирішить, що єдиною умовою для прибутку є стартовий капітал, але це в корені невірно. Є тисячі прикладів, коли люди втрачали свої заощадження, бездумно вклавши кошти. Звідси висновок: початок до отримання прибутку знаходиться у вашій голові. Так, саме здібності, помножені на необхідні знання, стануть підставою грошової стабільності.

Виникає цілий ланцюжок взаємозалежних подій:

  • думка трансформується в ідею;
  • ідея доповнюється практичними рішеннями;
  • виникає бажання втілити обдумане в життя.

Пройшовши теоретичні ступені, мозок все планує і прораховує. Гроші – лише засіб для досягнення мети. Так, без них не обійтися. Але при реалізації хорошої ідеї їх можна знайти, зайняти, взяти кредит або почати з мінімуму.
Стартовий капітал – умова обов’язкова, але вона ніщо в порівнянні з діяльним мозком.

Отже, знайти і запустити джерело постійного доходу допоможе наявність:

  • Здібностей аналізувати і розвивати ситуацію.
  • Бажання діяти і заробляти.
  • Гроші або матеріальні цінності.

Далі, вас чекає перелік найпоширеніших і реальних способів.

Інструменти забезпечення пасивного доходу

Інвестиції або гроші до грошей

Куди може вкласти кошти людина без спеціальної економічної освіти, але з великою сумою вільної готівковки? У ПІФ – пайовий інвестиційний фонд. На основі таких організацій створюються цілі підприємства. Це реальне джерело довготривалого прибутку. Слід чітко вибрати напрямок і знайти людей яким можна довіритися. Від вкладника потрібно мінімум дій: укласти договір.

Грошима розпоряджаються один або кілька фахівців. Вони відповідають перед інвесторами за прибутковість. Регулярно проводяться збори вкладників, де надається звіт про виконану роботу і плани на майбутнє. Певний ризик є, але він мінімальний. Єдине, що тут сума вкладення починається від 1000 $, а то і більше. Що ж серйозні перспективи – серйозні гроші.

Паам-рахунок – фінансові маніпуляції

Цей вид доходу пов’язаний з Форексом. Не всім під силу працювати на валютній біржі. Але є люди, готові виконувати роботу за вас. Ви кладете гроші на Паам-рахунок і підписуєте договір з професіоналом. Досвідчені трейдери вміло маніпулюють грошима. В їх руках засоби стабільно примножуються. Ви платите фахівцеві відсоток від своїх доходів з вкладеної суми. Він повністю зацікавлений в збільшенні цього відсотка.

Валютна біржа буде завжди, поки існують гроші. Значить джерело не вичерпається, потрібно тільки знайти знаючу людину. Для початку можна довірити маленькі суми кількох претендентів. Залежно від їх моторності і здібностей зупинити вибір на одному або двох. Залишається час від часу контролювати процес.

Стабільність в нерухомості

Квартири, будинки, кімнати, дачі, склади і гаражі – чудове джерело пасивного доходу. Люди, що поспішають від них позбутися і отримати готівку, сильно помиляються. Гроші набагато легше втратити, ніж власність. А ось перетворити її в стабільний струмочок прибутку простіше.

Оренда – процес, який щомісяця збагачує вашу кишеню. Житлову площу можна здавати подобово. Це набагато вигідніше, але і клопітно. Доведеться витрачатися на прибирання та підтримання достойного вигляду, потрібно постійно шукати клієнтів.

Довгострокова оренда самий тихий і безпроблемний варіант. Тут варто не скупитися. Забезпечте свою захищеність договором, завіреним в встановленим законом порядку. Податки простіше заплатити і спати спокійно.

Банківські вклади

Гроші можна покласти на депозит. Пропозицій від фінансових установ маса. Завдання вкладника вибрати вигідні умови і надійний банк. Мабуть, останнє навіть більш першочергово. Погоня за високими відсотками по вкладах чревата нечесністю фінансистів. Придивіться до банку, дізнайтеся більше про його репутації. Проведіть аналіз роботи за кілька років. Тільки тоді довіряйте гроші.

Для відкриття рахунку вимагають паспорт і готівку. Величина доходу залежить від суми вкладень. Взаємозв’язок пропорційний – чим більше грошей, тим більше прибуток.

Кредитні спілки, об’єднання, холдинги

Цей спосіб схожий на банківські вклади, але більш ризикований. Часто пропонують хороший заробіток, але гарантії практично нульові. Кредитні спілки багато вкладають в рекламу і відгуки задоволених клієнтів. Однак це може виявитися обманом. Прикладів маса. Будьте уважні і вимагайте гарантії.

Інтернет-нерухомість – блоги та сайти

Сказати, що це стабільний вид прибутку можна, але спочатку доведеться гарненько попрацювати, вкласти в просування гроші і сили. Цінність представляє інформація, яку потрібно регулярно оновлювати. Вона повинна максимально відповідати темі, бути корисною, цікавою, затребуваною. Тоді потік відвідувачів потече рікою, а на вас посипляться пропозиції про розміщення реклами та гіперпосилань.

Звичайно, просуванням сайту або блогу можуть займатися фахівці. Але їх робота недешева, а потрібна постійно. Тому якщо ви не плануєте освоювати інтернет-простір самостійно, то це джерело доходу не для вас.

Авторські права

Це ніша для талановитих людей. Припустимо ви написали книгу або п’єсу. При невеликій рекламі можуть знайтися бажаючі її перепродати в маси. Тоді вам важливо пред’явити авторські права і отримати чесний прибуток. Як узаконити інтелектуальну власність можна докладно дізнатися у юристів. Але зробити це краще негайно, тому що дуже прикро, коли твоєю працею з метою наживи користуються інші.

Авторські права поширюються на створені логотипи, назви брендів, рецепти, вірші, пісні, винаходи, програми, ідеї. Існують спеціальні базари або біржі в мережі, де все це можна продати. Якщо ваш фонтан творчості невичерпний, то і доходи будуть завжди. Головне, затвердити права і отримати заслужене.

Мати пасивне джерело дуже зручно. Воно вносить в життя стабільність, незалежно від оточуючих обставин. Пам’ятайте, що розумні люди вкладають гроші заради постійних прибуткових грошових потоків, а любителі задовольняються одноразовим доходом.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: