Бізнес на наданні послуг з чищення килимових покриттів!

Бізнес на наданні послуг з чищення килимових покриттів

Суть і перспективи

Надання клінінгових послуг, мало сказати приваблива бізнес ідея – це дуже прибуткова справа! Західний ринок забитий під зав’язку, але на території нашої Батьківщини – лише розвивається. Сьогодні – найвдаліший час, щоб зайняти свою нішу на ринку.


Зокрема, як найбільш затребувана і перспективна складова частина клінінгового сервісу – чистка килимів. Невеликі витрати і навпаки – високі доходи, при правильній організації бізнесу. Плюс, хороші можливості для розвитку.

Не будемо розповідати про те, що килими рекомендується чистити, не менше 2 разів на рік, тому як … багато хто воліє займатися цим самостійно, не вдаючись до послуг клінінгових компаній, інші – не заморочуються з прибиранням зовсім (килим може пролежати на підлозі 10 років, після чого бути благополучно викинутим). У будь-якому випадку, потенційних клієнтів – більше ніж достатньо.

Варіанти

Залежно від цілей, амбіцій і фінансових можливостей підприємця, є кілька напрямків діяльності, що, втім, не заважає освоїти їх всі.

  1. Чистка килимових виробів на дому у клієнта. Мінімум вкладень на придбання устаткування і простота в пошуку клієнтів. Клінінговий бізнес не вимагає сертифікації, досить просто зареєструватися в якості індивідуального підприємця.
  2. Робота з юридичними особами та організаціями – прибирання офісних, торгових та інших приміщень. Величезний ринок, великі постійні замовники, що вимагають регулярного обслуговування. В ту ж чергу, вимагає великих вкладень в обладнання. Разом з тим, для роботи з юридичними особами потрібна реєстрація ТОВ.
  3. Відкриття стаціонарного пункту з чищення килимових виробів, в першу чергу для приватних осіб. Вимагає орендоване чи власне приміщення під цех. Устаткування має сенс купувати професійне. Серед плюсів – багаторазово велика продуктивність.

Пару слів про технології

Чи є сенс докладно розпорошуватися про технології, якщо ця бізнес-ідея для вас – ви без зусиль знайдете безліч інформації на спеціалізованих сайтах. Відзначимо лише … Чистка килимів може бути: очищення парою, хімчистка порошком, очищення піною, поверхнева чистка килимових виробів; всіляка техніка, різна для конкретного завдання, маса хімії (засоби для виведення плям, порошки, піна); різні типи килимів, різні види забруднень, плям, деякі з них не виводяться, при неправильному підборі миючого засобу можна «знищити» дорогий перський килим 16-го століття і попасти на гроші …

Доходи

Частка одного невеликого килима на дому у клієнта, як правило, займає до години часу мобільної бригади з одного працівника. Вартість послуги стартує від 20 у.о. Глибока чистка килима, розмірами 4 на 5 метрів – близько $ 50. Прибирання килимових покриттів всієї квартири обійдеться клієнтові в $ 75, що займають до 2-х годин часу, але принесе непоганий профіт.

Так, за робочий день, фахівець може обслужити від 4 до 6 клієнтів, при цьому середня виручка складе близько 300-400 доларів, що можна порівняти з $ 2000 на тиждень. У перший рік роботи бізнесу, слід очікувати плюс-мінус 30 тисяч у.о. прибутку.

Що стосується роботи цеху по чищенню килимових виробів, він дозволить обробити замість 6-ти замовлень (як максимум) – до 20-ти клієнтів за робочу зміну. При обслуговуванні корпоративних клієнтів, вартість послуги вираховується виходячи з ціни на 1 метр квадратний площі.

Додаткові можливості

Крім чищення килимів, ковроліну, є можливість розширити спектр послуг, що надаються чищенням м’яких меблів і штор (приватним особам), мийкою, поліруванням мармурової і гранітнї підлог (в будівлях офісів, торгових і бізнес центрах, адміністративних установ і т.д.)

Ряд компаній, дистриб’юторів професійного обладнання для прибирання, крім продажу, проводять навчання не тільки роботі з технікою, але всім аспектам, що стосуються виведення плям, чищення, и т.п.. Навчання дуже важливе, бізнес специфічний, має ряд нюансів, втім, щоб займатися наданням клінінгових послуг коледж закінчувати не потрібно, достатньо 1-денного майстер-класу.

Разом з цим, багато великих продавці обладнання надають свою техніку в оренду – непоганий варіант при дефіциті стартового капіталу.

Інструменти пошуку клієнтів – класичні. Відмінно працює контекстна реклама (необхідний сайт фірми). Не варто нехтувати старими добрими методами: оголошення в газетах, на дошках оголошень, стовпах, під’їздів будинків, поштові ящики і т.п.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: