5 порад для фінансового розвитку!

фінансове зростання

Що робити, щоб фінансове становище ставало більше і стійкіше? Як додати кілька нулів до тієї суми, яку ви маєте зараз? Є 5 крутих порад.


1.Постійний саморозвиток

З цього все починається. Поки не починаєш рости як особистість, доходи теж стоять на місці. По суті, потрібно розчистити поклади ментального мотлоху щодо грошей, і тоді вони ніби самі собою починають збільшуватися.

Якщо ж негативні переконання щодо грошей не опрацьовані, то мало що допоможе. Крім, звичайно, спадщини від бабусі-мільйонерки. Але ми з вами цього варіанту не розглядаємо.

2. Подяка за те, що вже є

Завжди будьте вдячні Богу, Долі, Життю (кому більше вірите) за те, що ви маєте на даний момент. Нехай це навіть найменші крихти. Але вони є! Нехай у вас виходить рухатися вперед дрібними кроками. Але ви все одно рухаєтеся!

3. Розширюйте коло спілкування

Зв’язки вирішують все! Чули таке? Вони реально вирішують.

Звідки беруться гроші? Вони обмінюються на якусь цінність. Між ким і ким в цьому випадку відбувається обмін? Тільки між людьми. Чим з більшими людьми у вас позитивні відносини, тим більше людей можуть порекомендувати вас своїм друзям або самі стати вашими клієнтами.

4. Займайтеся улюбленою справою

Вчені протягом 20 років спостерігали за кар’єрним ростом 1500 чоловік. З них 83% вибрали професію на основі того, «скільки там платять», а решта 17% – вирішили просто рухатися в тому, що їм подобається і що вони люблять робити. З досліджуваної групи 101 особа за 20 років стала мільйонером.

Цікавіше співвідношення мільйонерів між двома групами: тих, хто дивився на зарплату, і тих, хто слідував своїм дарам і покликанням.

З тих 1245 чоловік, чия кар’єра була визначена зовнішнім світом, тим, скільки кому платять, лише 1 людина стала мільйонером, в той час як з 255 осіб, чий вибір професії визначався їх внутрішнім світом, 100 осіб стали мільйонерами.

Коментарі зайві.

5. Віддавайте більше

Простіше кажучи, не тисніть. Намагайтеся давати завжди трохи більше того, за що вам заплатили. І якщо постане питання з ким працювати, кого виберуть в такому випадку? Звичайно ж, того, хто не скупиться на бонуси. Тому що це просто приємно. А позитивні емоції сильно підкуповують.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: