7 бізнес-ідей, які не потребують фінансових інвестицій!

бізнес ідеї

Зниження рівня доходів завжди змінює людей. Одні стають більш ощадливими і рахують кожну копійку, інші шукають додаткові джерела заробітку, треті звільняються з місця роботи і стають підприємцями. Останніх найменше, адже існує думка, що для початку власного бізнесу потрібен стартовий капітал. Ми ж пропонуємо вам цілих 7 бізнес-ідей, які практично не вимагають початкових грошових вкладень.

1. Заробіток в інтернеті/фріланс

Працювати в інтернеті – це, мабуть, найпростіший і нині поширений спосіб стати підприємцем. Оформив індивідуальне підприємництво, вибравши собі рід занять – будь ласка, ти сам собі господар. Незважаючи на жорстку конкуренцію, завжди є шанс знайти свого клієнта. Копірайтинг, графічний дизайн або веб-дизайн, СЕО-оптимізація, переклади, продажі – ось лише невеликий перелік того, чим можна зайнятися.

2. Віртуальна допомога

Ви фахівець в якійсь із затребуваних областей, але робота в офісі або фізична праця втомили? Перетворіться з виконавця в консультанта. Зареєструйтесь на тематичних форумах, спеціалізованих сайтах і пропонуйте свої послуги там, де вони можуть знадобитися. Сфера діяльності може бути найрізноманітніша: юриспруденція, будівництво, автомобілі або побутова техніка.

3. Посередницькі послуги

Декому здається, що в еру інтернету відпадає необхідність в посередниках. Однак це не зовсім так. Пошук підрядників або постачальників ділові люди, замість того щоб самостійно шерстити інтернет в пошуку прямих пропозицій, із задоволенням перекладають на спеціалізовані підприємства. Можливо, якщо ви не володієте ніякими іншими талантами або знаннями, крім уміння спілкуватися, цей варіант для вас.

4. Організаційні послуги

Людина – соціальна істота, на генетичному рівні любляча масові заходи. Весілля або корпоративи все ще затребуване, так чому б вам не знайти себе в якості організатора подій?

5. Репетиторство

Підвищення підготовки школярів, абітурієнтів або студентів цілком може стати прибутковим бізнесом за умови, що і ви в обраній галузі знань далеко не профан. Почати легко – запропонуйте свої послуги батькам сусідську дитину. Спочатку безкоштовно або за символічну винагороду, з угодою підвищення оплати праці після закінчення якогось часу або досягненні певних результатів. Напрацювати практичний досвід, заручитися позитивними рекомендаціями, а далі вже сама піде.

6. Брокерські послуги

Список брокерських послуг настільки великий, що цілком реально можна зайняти свою нішу. В обмін на відсоток від угоди або фіксовану плату брокери з вигодою для клієнта використовують свої знання і навички в спілкуванні з продавцем нерухомості, товарів або послуг.

7. Консалтинг і навчання

Досвідчені фахівці і власники бізнесу можуть запропонувати свої консультаційні послуги тим, хто тільки встає на шлях підприємництва та бажає домогтися успіху на обраному терені.

Є ще один спосіб для початку власного бізнесу. Але так як він пов’язаний з грошима, то ми не виносимо його в окремий пункт, а даємо у вигляді бонусу. Ви можете спробувати себе в якості продавця товарів, без покупки першої партії для збуту. Для здійснення діяльності знадобиться знайти поміркованим постачальника, який бажає продати товар, і довірливого клієнта, який хоче цей товар придбати. Угода купівлі-продажу здійснюється за допомогою авансового платежу або повної передоплати з боку покупця. Ваша вигода – націнка на товар. Це схема досить складна в реалізації, але цілком життєздатна.

Вас оточують сотні можливостей, потрібно лише прислухатися до себе і скористатися найбільш підходящою.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: