Бізнес ідея: Купівля та продаж сайтів і блогів!

Широкого поширення набирає такий тип вкладень, як придбання повністю створеного веб-сайту. Ці сайти здатні в перспективі давати хороший пасивний прибуток або вже сьогодні постачати доходом. Також можна стати власником інтернет-магазину, який повністю організований під підприємницьку діяльність.


Придбання веб-сайту, який вже поповнює скарбничку, може надати безліч плюсів. Нова бізнес ідея по покупці інтернет-плану дає можливість стати власником сайту і відразу ж отримувати дохід. Адже готовий план дозволяє обмежити себе від витрат коштів і часу на формування проекту, це вже зробили до вас колишні власники сайту.

Якщо ви зацікавлені у формуванні бізнесу в певній галузі, то придбання налагодженого веб-сайту допоможе з легкістю стартувати в реалізації власних планів. Трапляється так, що сфера, яка зацікавила саме вас, має велику конкурентну боротьбу, тому почати вдосконалювати такий план «з нуля» майже неможливо або вкрай складно. Прекрасним вибором стане купівля вже розрекламованого тематичного веб-сайту.

Біржі покупки і продажу прибуткових веб-сайтів

Такі послуги надаються не тільки для покупки або продажу веб-сайтів, але і для того, щоб убезпечити себе під час проведення операції. Біржі в цьому випадку є посередниками і отримують відсоток від суми угоди. Вони допоможуть вам уникнути ризиків, проте в будь-якій справі вони все ж існують. Зараз в інтернеті можна знайти масу бірж, які займаються купівлею і продажем веб-сайтів. Найбільш відомими і вигідними є:

Телдері – російська біржа придбання і реалізації веб-сайтів. Це велика, найбільш відома біржа, яка працює в цій галузі не один рік. Тут продаються інтернет-магазини, які вже мають певний постійний щомісячний дохід.

Flippa – іноземна біржа. Це практично найбільша біржа. Тут часто продаються веб-сайти вже з повністю налагодженим бізнесом і з власної аналітикою. Дані біржі спеціалізуються на продажах не тільки власних веб-сайтів (порталів, блогів, інтернет-магазинів), а й готові фірми, на яких ведеться інтернет-бізнес. Однак, дані пропозиції зустрічаються рідко.

Вартість на дохідні і безприбуткові веб-сайти

Яка ж реальна вартість веб-сайту? Вартість зазвичай розраховують, відштовхуючись від окупності проекту, який максимум дорівнює двом роками. Однак, якщо веб-сайт купується не тільки з метою отримання пасивного доходу, але ви будете займатися його подальшою розробкою і просуванням, то подібні проекти можуть окупитися менше ніж за рік.

Якщо проект купується для отримання пасивного прибутку, то вкладення окупаються до 2 років. Цим і визначаються методи монетизації.

Існують дорогі інтернет-проекти, вартість яких окупиться через три роки. Це веб-сайти в високоприбуткової ніші. Окупність проекту може знизитися до року, в разі якщо в ньому використовуються штурмуючі методи монетизації. Це можуть бути смс-монетизація або попапи.

Поради з придбання готового веб-сайту

Важливо, при виборі веб-сайту враховувати такі параметри:

Властивості трафіку сайту. Якість трафіку обумовлюється кількістю відвідуваності через пошукові системи. Промахом стане покупка такого веб-сайту, основний трафік якого проходить виключно з сервісів, а не в пошуковому режимі.

Оптимізація. Програма не повинна бути оптимізована по максимуму, тобто повинен бути відсутнім пошукової спам. Веб-сайт, який недостатньо оптимізований, однак приносить гарний прибуток, дозволить здійснити оптимізацію тим самим надалі підвищити свій прибуток.

Прибутковість. Необхідно зробити запит на всі докладні відомості про прибутковість веб-сайту за час його монетизації. Останні півроку дадуть можливість мати уявлення про якість і прибутковості сайту.

Витрати. Важливо, щоб ви могли забезпечити оплату необхідних вкладень в трафік і рекламу.

Крім того, при придбанні веб-сайту головне застосовувати гаранта угоди. Наприклад, особи, які мають відповідний статус в системі Webmoney. Вищенаведені біржі також здатні бути гарантом, що дозволять придбати сайт з найменшим ризиком. Крім того, вони надають детальне керівництво по здійсненню подальших операцій.

Ймовірні ризики при купівлі або продажу сайту

Не секрет, що кожна нова справа має свої ризики і проблеми. Сайт може бути забанений і витиснутий з пошукових систем. Також, необхідно враховувати, що навіть найбільш розкручений веб-сайт необхідно регулярно підтримувати, як і будь-який інший бізнес-проект.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: