Бізнес ідея: виробництво шкіряних ременів на дому.

виробництво ремнів

Виготовлення шкіряних аксесуарів один з найбільш перспективних і найголовніше прибуткових ідей домашнього міні бізнесу. Справа в тому, що такий напрямок має ряд істотних переваг:


1. Виробництво шкіряних аксесуарів не вимагає великих площ.

2. Мода на ті чи інші форми, види, матеріали постійно змінюється, що забезпечує стабільний попит

3. Собівартість таких виробів дуже низька.

4. Зростає популярність виробів ручної роботи.

5. Вартість хороших брендових речей просто захмарна, а якісні вироби ручної роботи українського виробництва на порядок дешевше.

З усієї номенклатури шкіряних аксесуарів найцікавішим для домашнього міні бізнесу з точки зору співвідношення простота організації та прибутковості є ідея виробництва натуральних шкіряних ременів.

Чому шкіряні ремені?

Технологія виробництва шкіряного ременя проста в організації, не вимагає великих капітальних вкладень. За фактом бізнес можна почати з купівлі обладнання та вихідної сировини на суму в 5000-10000 грн, при цьому рівень рентабельності починається від 100% на кожному виробі і збільшується залежно від вихідного матеріалу.

Плюс такий бізнес можна почати як у власній квартирі виділивши кімнату, так і в гаражі, достатньо площі в 10-15 квадратів, такі скромні запити по площі роблять ідею легко реалізованою в домашніх умовах.

І найголовніше це наявність постійного попиту. Шкіряні ремені носять всі категорії населення, так що можна без зусиль вибирати або навіть експериментувати з підбором ніші для організації домашнього бізнесу.

Ще одним важливим чинником є ??можливості по створенню реальних унікальних речей без наявності особливих дизайнерських талантів. У ході виготовлення, ремені проходять стадію тіснення (або гравіювання) і тут з одного боку є можливість зробити реально унікальну річ шляхом нанесення індивідуального малюнка, з іншого площа самого малюнка дозволяє використовувати стандартні набори. Як наслідок мінімум фантазії дозволяє реально забезпечувати унікальність виробу.

Який прибутку приносить виготовлення ременів?

Величина прибутку багато в чому залежить від індивідуальних особливостей підприємця. Тобто, говоримо про банальне бажання заробити, що в свою чергу дозволяє нам говорити про:

– Скільки часу буде виділятися домашньому бізнесу?
– Як буде побудована компанії з реалізації готової продукції?

Причому які саме будуть виготовлятися ремені. Справа в тому, що в середньому, на найдешевшому виробі, конкуруючому за вартістю з китайськими, можна заробити близько 20-50 грн, на ексклюзивному порядку 500 грн. Але:

– Час виробництва дешевого ременя складе близько півгодини;
– На виготовлення дорогого піде кілька днів.

Великого заробітку на початковому етапі не варто очікувати, хоча в міру зростання кваліфікації рівень заробітку буде рости.

Багато це чи мало?

З погляду домашнього міні бізнесу достатньо, збудувавши правильну технологічну лінію цілком реально заробляти до 25000 грн на місяць, при цьому бути фінансів незалежним.

Виготовлення ременів, це ідея міні бізнесу для тих, хто втомився працювати на «дядю» при цьому не прагне стати великим бізнесменом або заробляти мільйони, а йому досить домашніх умов. Повторюся, не варто чекати мега доходів, але знайти фінансову стабільність і незалежність реально.

До речі, трохи почитавши словник з іноземних мов можна пропонувати свою продукцію в Європі і США, доставка, зараз працює відмінно, а ось коштують гарні та унікальні речі ручної роботи у них на порядок дорожче.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: